Філіппіни Путівки Ціни

Культура Філіппін
     
  • Ціни на тури на Філіппіни 2014: від 55 600 руб.на людину (з Москви)
  •  

 

Філіппіни - одна з найцікавіших країн Південно-Східної Азії.Вона приваблює туристів самобутньою культурою, великою кількістю пам'яток і широкими можливостями для пляжного і активного відпочинку.Тут можна чудово провести час на узбережжі Тихого океану і відчути неповторну азіатську екзотику.

 

Курорти Філіппін

 

Відомими пляжними курортами Філіппін є острова Лусон, Міндоро, Себу і Палаван.

 

Клімат

 

Філіппінський архіпелаг знаходиться в зоні мусонного тропічного клімату.У лютому-травні тут встановлюється комфортна погода.

 

Чим зайнятися?

 

Пляжний відпочинок.Пляжі Філіппін приваблюють туристів своєю чистотою і розкішними видами природи.Улюбленими пляжами гостей архіпелагу залишаються Білий пляж і пляж бухти Муелле-Бей (острова Боракай і Міндоро).

 

Активний відпочинок. Активний відпочинок на Філіппінах - це, перш за все, дайвінг.Кращим місцем для підводних занурень вважається острів Міндоро, де знаходиться найбільший дайвінг-курорт «Пуерто-Галера».Серед наземних видів спорту на Філіппінах популярний гольф.

 

Розваги і шопінг. Столиця Філіппін, Маніла, надає своїм гостям необмежені можливості для шопінгу і нічних розваг.Улюбленим районом шопоголіків залишається район Макаті.

 

Пам'ятки. Основні історичні пам'ятники архіпелагу зосереджені в його столиці.Це, перш за все іспанська фортеця Интрамурос і Золота мечеть.З флорою і фауною Філіппін можна познайомитися при відвідуванні заповідника «Загублена долина».

 

Філіппіни з Краснодара 2014/2015

 

На нашому порталі ви знайдете ціни на путівки і гарячі тури на Філіппіни з Краснодара. Якщо потрібна допомога, то менеджери агентств Краснодара допоможуть організувати відпочинок на Філіппінах, враховуючи ваші побажання.


Заказать и купить опрыскиватель тут.

Похожие страницы: