Espana.contigo допоможе іспанцям перебувають за межами країниМіністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Гарсія-Маргальо представив безкоштовний інформаційний сервіс для громадян, що виїжджають за кордон - Espana.contigo. Він створений у співпраці з Telefonica і Orange. Передбачається, що в майбутньому до цієї ініціативи можуть приєднатися й інші мобільні оператори.


Кожен іспанець, що підключив цю послугу, виїжджаючи за кордон, отримає SMS з телефонами посольства і консульства цих країн для екстреного зв'язку з ними. Якщо в місті, де знаходиться мандрівник, немає офіційних представництв Іспанії, то йому надішлють інформацію про найближчих населених пунктах, де вони знаходяться.
В SMS так само буде адреса веб-сайту Міністерства закордонних справ і заслання на додаткову інформацію, що стосується необхідності страховки під час подорожі і законів країни, яку відвідує турист.
Посольство і консульство не можуть виконувати функції турагента, оплачувати адвокатів, медичну страховку або гарантувати виплату штрафів. Тим не менш, посольству або консульству по силам допомогти в разі арешту громадянина Іспанії, видати аварійний проїзний документ для повернення на батьківщину, повідомити про НП рідним і близьким потрапила в біду туриста.

Похожие страницы: