Філіппіни Карта Пам'яток

Філіппіни - Це mnogoostrovnoe країну в Південно-Східній Азії, частина Малайського архіпелагу, vklûčaûŝego себе протягом 7000 островів, з яких тільки 2 obitaemy 000-йНа сході численні острови омиває Філіппінське море, на заході - Південно-Китайське море, на півдні - Сулавесі, а на півночі протоку Баші розділяє республіку з островом Тайвань.Загальна площа острівного комплексу - 300 тис. Кв. кілометрів, рельєф - головним чином, гори, вулкани і пагорби.

 

За даними 2011 року, на землях Філіппінського архіпелагу проживає близько 102 млн.чоловік. Етнічний склад різноманітний і складається з декількох груп: тагали займають 28% від загального населення, себуано - 13%, бінісайа - 8%, Бікол - 6% і т.д. Державною мовою на Філіппінах є піліпіно (тагалог), переважна частина населення володіє і англійською.Грошова національна валюта виражена в одиниці під назвою - песо.Жителі країни сповідують католицизм (81%), протестантизм (11%), іслам (5%) та інші релігії.

 

Філіппіни - столиця і великі міста

 

Столиця Маніла розташувалася на острові Лусон.У мегаполісі проживає близько 2 млн осіб, з передмістями - більше 12 млн.Філіппінські столиця - найбільше місто у всьому архіпелазі, вона є культурним, політичним, економічним центром держави.

 

Для ВДУ нитка Маніла perezii досить великим військовим, в kotoryh був зруйнований багато пам'ятників і архітектурних cennostej.Більше половини будівель в місті зроблені з кокосового дерева.

 

До інших найбільших містах країни відносять Давао, Кесон-Сіті (2-е місце після столиці), Себу, Ілоїло, Бакалод.

 

Філіппіни - відпочинок і тури

 

Філіппіни - справжній тропічний рай, створений руками самої природи, це втілення мрії будь-якої людини.Країна пропонує своїм гостям величезний вибір для відпочинку і розваг: від білосніжних пляжів до відвідування нічних барів і дискотек.

 

Надається перевага курорти розташовуються на південних островах архіпелагу: Себу, Палаван і Бохоль.Першим ділом, приїжджі, залишивши багаж в номері, йдуть на прославлені пляжі, відчути білосніжний пісок під ногами, викупатися в бірюзових морських хвилях, засмагати і просто розважатися.

 

Сміливці і екстремали, звичайно ж, спробують приборкати непокірні хвилі.Крім серфінгу, можна зайнятися дайвінгом, щоб помилуватися на глибинні морські краси, зануритися в невідомий для нас світ, повний чарівності і життя.Для різноманітності спробуйте сноркелинг, водні лижі, парасейлінг і яхтинг.

Возможно, вам понравится:

На Філіппінах впіймали
На Філіппінах впіймали

Похожие страницы: