Філіппіни Пам'ятки Карта

фото карамбола филиппины экзотические фрукты Офіційною мовою Філіппінських островів є філіппінський (тагальська або тагалог), також повсюдно вживаються іспанська та англійська.
Велика частина місцевих сповідують католицизм, невеликий відсоток сповідують Буддизм та Іслам.

 

На величезному архіпелазі розвинена сформувалася під впливом місцевих звичаїв, а також інших країн, культура.

 

Місцеве населення «виховане» на конкурсах краси, мильних операх, енергійних і сентиментальних фільмах.

 

Що стосується темпераменту, то місцеві досить спокійні й вальяжно.Вони не люблять поспішати і часто спізнюються. Якихось особливих правил поведінки на Філіппінах немає.

 

Запам'ятати слід лише те, що на відміну від обіду, на ділову зустріч спізнюватися не варто, а до ділового партнера звертатися слід за професійною званню.

 

Офіційна валюта Філіппін - філіппінський песо (PHP), рівний 100 сентаво.

 

Обмін валюти проводиться в банках Маніли, а також в інших великих містах.Однак близький до офіційного обмінний курс пропонують тільки філії Центрального Банку Філіппін.Також в країні маються банкомати ATM, які працюють цілодобово.Банки відкриті з 9. 00 до 16. 00, з понеділка по п'ятницю.

 

фото филиппины манила У готелях, банках і великих магазинах країни приймаються кредитні картки основних світових систем і туристичні чеки.Долари США приймаються практично повсюдно, чого не скажеш про туристичні чеках.Ціни зазвичай вказуються в доларах і філіппінських песо.

 

Філіппіни - це справжній рай для шопоголіка.Ціни тут досить низькі - вони порівнянні з цінами на товари в Тайвані та Китаї.Найдешевше місто світу - Маніла.

 

У торгових центрах «Greenbel», «Ayala» і «Glorietta» можна купити речі всесвітньо відомих брендів.Тут - найширший асортимент всесвітньо відомих товарів - таких як «Прада», «Гуччі», «Ів Сен Лоран» і «Луї Віттон».

 

Крім того, звідси привозять коралові, перлинні, парфюмерно-косметичні прикраси кришталевий посуд.Натуральні перли, видобутий старовинним способом, коштує в рази дешевше, ніж в європейських магазинах.

 

До речі, філіппінські магазини працюють не в європейському режимі, а щодня - навіть у вихідні дні та свята.

 

Кухня і ресторани на Філіппінах

 

Кухня Філіппін - складне поєднання малайської, іспанської та китайської кулінарних традицій.Тут найважливіша роль відводиться рису. На столі завжди є білий відварений рис - він замінює собою хліб.Поширеними стравами є всілякі види відвареного рису зі спеціями, часником, шматочками м'яса, смажений рис з "адобо", рисова каша з шматочками відвареної курятини "арроз кальдо" і багато інших страви.

Возможно, вам понравится:

На Філіппінах впіймали
На Філіппінах впіймали

Похожие страницы: