Філіппіни Відпочинок у Жовтні

Філіппіни погода в жовтні
Куди відправитися відпочивати в жовтні?  
Таїланд  
У жовтні сезон дощів вже залишився позаду, а спопеляючій спеки найближчим часом не передбачається.В цей час можна відпочити в Таїланді з особливим комфортом.  
Кількість відпочиваючих на місцевих пляжах поступово збільшується.Тому, плануючи поїздку на осінь, варто забронювати номер в готелі заздалегідь.Жовтень - один з найсприятливіших місяців для пляжного відпочинку в Таїланді.Море тепле, повітря вологий, час від часу дме легкий вітерець, і найголовніше - більше ніяких дощів!  
Кіпр  
Жовтень - це місяць, коли на Кіпрі триває «оксамитовий сезон», що користується у туристів зі стажем навіть більшою популярністю, ніж «високий» літній сезон.Причин тому кілька, і в першу чергу це незвичайно комфортний прогноз погоди на Кіпрі.Температура повітря - в середньому +27 ° C, в Пафосі вона трохи нижче (+ 25 ° C), а вночі падає до освіжаючих +16 ° C.Море все таке ж тепле (близько +24 ° C), воно куди повільніше остигає. Дощів небагато. Рідко, але все ж бувають грози, проте вони зазвичай дуже короткі і особливих неприємностей не приносять.
У жовтні острів перетворюється на самий що ні на є справжній центр розваг і мистецтв.Тут проходить досить великий фестиваль «Кіпр», в рамках якого влаштовуються концерти / вистави в декількох містах Кіпру.
Туніс  
Жовтнева погода в Тунісі без перебільшення розкішна: м'яке, оксамитове і дуже ласкаве тепло на повітрі, як і раніше що розташовує до купаниям море, фантастичної краси багряно-пряні заходи сонця і різноманітність фруктів.
Погода в Тунісі в жовтні така, що це місяць цілком варто присвятити засмазі і морським купаниям, а також - екотуризму, екскурсіям і будь-якого роду поїздкам по країні, пішим походам.На повітрі надзвичайно комфортно, і можна, не боячись, підставляти відкриті частини тіла сонячним променям - ідеальні умови для рухової активності.До речі, туніський південь чудово гарний у жовтні: фінікові оазиси пашать достатком, пустеля віддає накопичене за спекотне літо спокійне тепло, влаштовується маса свят і фестивалів.Окрім іншого, приємно порожніють талассоцентр і нічні заклади - адже масовий високий сезон вже закінчено.
Ізраїль

Возможно, вам понравится:

На Філіппінах впіймали
На Філіппінах впіймали

Похожие страницы: