Навіть кілька годин в очікуванні літака, туристи хочуть проводити в готелях з "відмінними умовами"За останні кілька років готелі при аеропортах перестали бути просто "перевалочним пунктом", де можна поспати кілька годин перед вильотом. Вони перетворилися на розкішні "курорти" із чималим набором додаткових послуг або в функціональні сучасні майданчики.


На території терміналів з'являється все більше готелів класу "люкс", їх будівництво йде прискореними темпами. Їх постояльцям видаються спеціальні пропуски, завдяки яким вони можуть відвідати ресторани і магазини в авіагавань. Крім того, до послуг мандрівників фітнес-центр, басейн, сервіс по доставці багажу прямо в номер. Як правило, в таких готелях мало номерів, проте в майбутньому і це може змінитися. Наприклад, в нью-йоркському JFK планується будівництво готелю на 500 кімнат.
У багатьох авіагавань з'являються капсульні номери, які, наприклад, дуже зручні у разі очікування при стикуванні рейсів або затримки вильоту. У них, як правило, немає ультрасучасних зручностей, але найголовніше - ліжко і душ - є. Найчастіше цей вид готелів зустрічається в Японії, проте недавно вони почали з'являтися і в європейських авіагавань - наприклад, в Амстердамі, Мюнхені та Лондоні.

Похожие страницы: