Пам'ятки Себу Філіппіни

Себу, Филиппины. Бюджетный отель, обзор достопримечательностей.Cebu City, Philippines. Budget hotel, sightseeing. Місто Cebu (Udarenie На останньому складі). Багато туристів, так як на Філіппінах, тaк чи іншим okazyvaûtsâ тут.В основному - транзитом на інші острови. Себу може викликати у мандрівника як позитивні, так і негативні емоції.Все залежить від ваших очікувань і від підготовки. Якщо ви не знаєте де жити, що їсти, на чому пересуватися і які пам'ятки подивитися в Себу, то цей пост для вас.

 

Себу - другий за величиною місто на Філіппінах. З миром його пов'язує міжнародний аеропорт, який знаходиться на маленькому сусідньому острові Мактан, сполученим з Себу двома мостами.

 

Себу, Филиппины. Бюджетный отель, обзор достопримечательностей.Cebu City, Philippines. Budget hotel, sightseeing. Їхати з аеропорту до Себу близько півгодини.Поїздка коштує від 170 до 250 песо (, 5 - 6) в залежності від кінцевого пункту призначення.В аеропорту є кілька видів таксі. Перший - це коли ви називаєте адміністратору сервісу таксі адресу свого готелю, а він вам - фіксовану суму вартості проїзду.Ми попросили таксі з лічильником і в підсумку заплатили на 50 песо менше суми, яку називав адміністратор.

 

В Себу великий вибір готелів - як дорогих і розкручених світових брендів, так і маленьких, що пропонують бюджетне житло.Якщо ви любитель крутих готелів і готові платити за них, вибрати і забронювати готель можна на цьому пошуковику авіаквитків і готелів.Якщо приїхали на пару днів і не готові розщедритися, то я можу порадити бюджетний готель в Себу, в якому жили ми.Його адреса - R.Landon st.41, Халати Pension House. Тел. 032-412-5609.

 

Тримісний номер з кондиціонером тут коштує 800 песо ($ 20).Якщо потрібна гаряча вода, то 900 песо. Вранці там готують сніданки по 70-80 песо ($ 2) (рис, яйце, сосиски).Але можна поїсти і дешевше в місцевій їдальні. Вона знаходиться на цій же вулиці - сто метрів направо від виходу з готелю.Ми там їли самі і годували дитину. Всі живі і здорові. В номерах Robes Pension House немає холодильників. Але якщо вам все-таки потрібно зберегти їжу для дитини, то можна скористатися холодильником в холі готелю.

Возможно, вам понравится:

На Філіппінах впіймали
На Філіппінах впіймали

Похожие страницы: