Сім порад захищають від отримання гіршого номера в готелі создание интернет магазинаБронюючи готель через інтернет, ви завжди ризикуєте отримати кімнату, абсолютно не відповідну опису на сайті або фотографіям. Мабуть, втомившись від таких "сюрпризів", засновник ресурсу EuroCheapo Том Мейерс і вирішив поділитися з мандрівниками порадами про те, як не потрапити в "найжахливіший номер".
1. Роблячи замовлення, уточнюйте всі деталі. Чи вважаєте ви високі поверхи і панорамний вид на місто, що відкривається з вікна кімнати? Або перший поверх з можливістю вийти у внутрішній двір? Чи потрібен вам балкон? Чи хочете ви приймати ванну, або достатньо душової кабіни? Всі ці подробиці необхідно заздалегідь обговорити з представником готелю.
Однак пам'ятайте, що це побажання, а не вимоги. Повністю відповідні вашим запитом номери можуть бути вже зайняті. Тому зверніть увагу на пункт 2.
2. Приїжджайте в готель якомога раніше. Як правило, номери розподіляються заздалегідь, але через помилку в замовленні іншого гостя, який прибув до вас, кімнату вашої мрії можуть віддати йому.
3. Переконайтеся, що ви зареєстровані в готелі. Обмін люб'язностями з дівчиною на ресепшн, на жаль, не вважається. Крім того, ще внизу стоїть ввічливо уточнити, який саме номер вам дістався - куди виходять вікна, чи є в ньому все необхідне.
4. Отже, ви зареєструвалися і залишили в готелі багаж, але в'їхати можна тільки через 2:00. Не варто вирушати в місто на цілий день - поверніться до встановленого часу.


5. Якщо номер вас не влаштовує, дійте швидко. Чи не розпаковуйте валізи, не лягайте на ліжко і не користуйтеся ванною кімнатою. У багатьох невеликих готелях персонал, який відповідає за прибирання, йде близько полудня. Так що якщо порядок в кімнаті ви порушите, переїхати в іншу буде складно.
6. Просіть замінити номер ввічливо, висувайте переконливі доводи. Наприклад, що у вас проблеми зі сном і шум автомагістралі за вікном не дасть вам відпочити.
7. Якщо відразу переїхати в іншу кімнату не вдалося, уточніть, чи можна це зробити на наступний день. Можливо, хтось поїде, і звільниться більш відповідний вам номер.
Поради не допомогли, і ви міцно "застрягли" в незручних апартаментах? "Розслабтеся, - пише експерт. - Навіть якщо у вас незручне ліжко, немає письмового столу, а вікна виходять на цегляну стіну, це не кінець світу. Приділяючи занадто багато уваги цілком терпимим незручностей, ви не зможете ні добре відпочити, ні ефективно попрацювати" .

Похожие страницы: