Що туристу необхідно для комфортного польоту


Росіянам важливий комфорт в дорозі і при бронюванні квитків і готелів. Цей факт підтверджує масштабне дослідження фахівців туристичного метапоіска momondo, в якому взяло участь більше 15 000 чоловік з 15 країн світ.


У ході онлайн-опитування з'ясувалося, що тільки для 26% російських туристів які-небудь зручності на борту не грають особливої ролі при виборі авіакомпанії. Серед мешканців інших країн наявність різних послуг під час польоту найбільше хвилює китайців (92%). А самими байдужими в цьому плані виявилися данці, фіни і французи: третина опитаних з цих країн не женуться за особливим сервісом при покупці авіаквитків.
Згідно з результатами опитування, найбільше значення для росіян має комфортабельне розміщення на борту літака (30%), наприклад, можливість відрегулювати спинку крісла під себе. Більше це питання турбує тільки китайців (32%). А фінам, навпаки, майже все одно - тільки 12% опитаних з цієї країни сказали, що їм важливо таку зручність.
Крім того, 9% респондентів з Росії воліють в літаках місця з великим простором для ніг. Цікаво, що смачна їжа і безкоштовні напої на борту хвилюють тільки 8% і 3% росіян. Серед мандрівників з-за кордону лише в Туреччині виявилося по 8% респондентів, бажаючих добре поїсти безкоштовно випити під час польоту.

Похожие страницы: