Щоб відвідати памятку іноді годинами доводиться стояти в черзі промышленные вентиляторы для вытяжкиЖурналісти підрахували, скільки часу забирають черзі до найвідоміших визначних пам'яток.
Сім з половиною годин провели в очікуванні мільйони мандрівників в Римі за рік. Згідно з дослідженням, туристи, охочі відвідати Собор Святого Петра, музеї Ватикану, Сикстинську капелу і Колізей, проводять у черзі стільки ж часу, який треба було б, щоб піднятися і спуститися з гори Бен-Невіс у Шотландії.
Діаграма, створена туристичним порталом Get Your Guide, показує, що в британській столиці потрібно проводити в черзі близько п'яти годин, щоб відвідати знамените колесо огляду "Лондонське око", Собор Святого Павла і замок Тауер.


Середній час очікування в черзі до Лувру в Парижі становить 1:00. Щоб потрапити в паризькі Катакомби і на Ейфелеву вежу, треба закласти у свій "графік" як мінімум 2:00.
Три години доведеться витратити, щоб відвідати Емпайр Стейт Білдінг, Метрополітен-музей і Рокфеллер-центр в Нью-Йорку. У велосипедної столиці світу - Амстердамі - черги в музей Ван Гога, державний музей і будинок Анни Франк займають близько 2,5 годин.


Журналісти підрахували, що в будинок Бальо, музей Пікассо і Храм Святого Сімейства в Барселоні в цілому можна простояти близько чотирьох годин. Цей же час можна витратити з набагато більшою користю - влаштувати дегустацію закусок тапас, відвідати урок фламенко або відправитися на матч на стадіон "Камп Ноу".

Похожие страницы: