У чиказькому готелі Peninsula враховані всі побажання клієнтів забронировать вип зал Домодедово


Готельний оператор Peninsula представив "самі технологічно просунуті номера в світі" в своєму чиказькому готелі. Ліжка в кімнатах обладнані інтерактивними цифровими панелями і планшетами, за допомогою яких гості можуть контролювати освітлення, температуру, перемикати телевізійні канали, замовляти прибирання, переглядати меню ресторанів, інформацію про розваги в місті, прогноз погоди і встановлювати режим "не турбувати". Крім того, в девайси завантажено додаток PressReader для читання більше 2 тис.

 Іноземних газет і журналів. У налаштуваннях гаджетів доступні 11 мов - англійська, французька, німецька, іспанська, португальська, арабська, російська, корейська, японська, китайська спрощений і китайський традиційний. З пристрою можна подзвонити в інше місто за рахунок готелю.
Крім іншого, до послуг мандрівників - безкоштовний Wi-Fi, цілодобова реєстрація для тих, хто бронює номер безпосередньо через сайт оператора, і програма Keys to the City, що дозволяє замовити квитки в театр та інші VIP-послуги.

Похожие страницы: