Якби машини так часто не гнали, то тарифи могли б бути менше


Влада італійської Апулії в останні місяці критикують тарифні умови французької компанії з прокату автомобілів Europcar. На думку чиновників, вартість оренди завищена.


Член палати культури і туризму Джанні Лівіалу від особи керуючого Europcar в Італії Фабріціо Рудджіеро пояснив різницю тарифів високим рівнем крадіжок в цьому регіоні.
"Вже не перший раз Europcar стає об'єктом критики в Апулії, - сказав Джанні Лівіалу. - Як ми вже оголошували рік тому, ця компанія не дискримінує жителів і гостей цього регіону. Однак через феноменального числа крадіжок в Апулії, Кампанії і Сицилії ми не можемо гарантувати можливість обнулити франшизу в разі пропажі транспортного засобу. 21% викрадень, з якими Europcar зіткнулася в 2015 році, відбулися саме в Апулії ".
Тривога з приводу високого числа крадіжок з'явилася ще в 2014 році. Тоді Europcar просив у члена міської управи Годеллі забезпечити безпеку в області за сприяння місцевої адміністрації, префектів і правоохоронців як це сталося на півдні Італії.
Проте через рік відповіді так і не пішло, а Europcar продовжує щоденну роботу в Апулії. Однак умови існування сервісу повинні включати гарантії не тільки для споживачів, але і самих операторів.

Похожие страницы: