Філіппіни Карта Курортів

Кращі філіппінські курорти по

Республіка Філіппіни - держава в Азії. Складається з безлічі островів, розташованих в Тихому океані між Індонезією і Тайванем.

 

До складу країни входить більше 7, 1 тис. Островів, з яких постійно заселені близько 1000, а більше 2500 не тільки не населені, але і не мають навіть назви.Острови розташовані трьома групами - північний острів Лусон і прилеглі острови, центральна група Висаян (близько 6 тис.островів) і південний Мінданао з оточуючими островами. Філіппіни - країна переважно гірська.

Погода на Філіппінах

 

Тропічний морський і субекваторіальний, мусонний.Сезон дощів з червня по вересень. З червня по жовтень - руйнівні тайфуни.Найкращий час для відвідування країни - період з кінця вересня до середини травня.

Середня температура повітря в Манілі:                                                  
янв февр березня квітня Травень червень Липня Середня Відправлено жовтня листоп грудня
T ° C +25 +26 +27 +28 +29
 

Державний устрій

 

Демократична республіка.Глава держави і уряду - президент. Законодавчий орган - двопалатний Конгрес.

 

Мова

 

Державна мова: філіппінський

 

Вживаються англійська, китайська та іспанська.

 

Релігія

 

Більшість віруючих християни-католики (83%) і протестанти (9%), також проживають мусульмани (5%), буддисти і ін.

 

Валюта

 

Міжнародна назва: PHP

 

Філіппінський песо дорівнює 100 сентаво.В обігу знаходяться купюри номіналом в 1000, 500, 100, 50, 20, 10 і 5 песо, монети в 5 і 1 песо, а також 25 і 10 сентаво.

 

В банках Маніли й інших великих міст зазвичай можна поміняти фунти стерлінгів і євро.За межами столиці обслуговування інших іноземних валют досить проблематично, обмінний курс, близький до офіційного, пропонують тільки філії Центрального Банку Філіппін.

 

Американський долар повсюдно приймається на території Філіппін і найчастіше більш зручний у вживанні, ніж туристичні чеки.Ціни часто вказуються і в філіппінських песо і в доларах.

Возможно, вам понравится:

VLOG Філіппіни, День Manila 1 ♡ ♡ ♡ 1
VLOG Філіппіни, День Manila 1 ♡ ♡ ♡ 1
Стілець Маніла Філіппіни Маніла
Стілець Маніла Філіппіни Маніла

Компанія Apple представила три нових продукту (відео) & Nbsp; & mdash; & NBSP; Велика Епоха
Компанія Apple, представила в Нью-Йорку нова модель iPhone, а також наручних годинників iWatch.Крім того, користувачам тепер буде доступна програма iPay, що дозволяє використовувати смартфон як кредитну карту.Шанувальникам продукції Apple залишилося чекати зовсім недовго.

Чому багатодітним не дають обіцяну землю 5 & Nbsp; & mdash; & NBSP; Мій район
Карта Санкт-Петербурга, pol'zuâs 'ресурси Бізнес geoinformacionnoj система комітетів zemel'nym, відомий obŝestvennik легко знаходить і показує Land площею більш 100 соток в kotoryh Зареєстровано Там немає прав на землю.

Похожие страницы: