Філіппіни Курорти Ціни

Arivederchi лучьше Hat

Невеликий острівець Боракай (Boracay) вважається одним з найкрасивіших островів світу.І це не дивно. Боракай відомий, перш за все, незвичайними білосніжними пляжами з дрібним шовковистим піском, схожим на муку.На додаток до пляжів туристи знаходять тут екзотичну тропічну природу, природні печери, найчистіше синє море, з десятками видів коралів і тисячами різнокольоровими тропічними рибами - і ось вже зовсім не дивно, чому цей курорт так популярний.

 

Острів розташований в центральній частині Філіппінського архіпелагу, в 315 км на південь від Маніли.Цей невеликий, витягнутої форми острів всього 7 км в довжину і близько 1 км в ширину (в середній його частині), його площа складає трохи більше 10 км2.

 

Однак Боракай став популярний лише останнім часом. Будучи випадково відкритим самостійними туристами в 1980-е гг.це райське місце стало потроху завойовувати популярність і на даний момент вважається, мало не найкращим місцем пляжного відпочинку на Філіппінах.

 

Шовковистий білий пісок і чистісінька морська вода зробили його одним з кращих пляжних курортів світу, де можна зайнятися дайвінгом.На сьогоднішній момент на острові діють близько 20 дайв-центрів, які надають стандартні послуги дайв-центрів, а також влаштовують дайв-сафарі по важкодоступних місцях: морю Сибуян, островам Таблас, Семірара, Ромблон і західному узбережжю Паная і найближчих до нього рифів і дрібним островам.

 

Для занурення зазвичай використовуються такі знамениті місця як: Крокодиловий острів (Crocodile Island), Лорель (Laurel), Йапак (Yapak), Ангол Поінт (Angol Point), Фрайдіз Скалу (Friday's Rock), Булабог (Bulabog Area) .В околицях Паная найзручніші місця - це Буруанга (Buruanga Point), мис Насог (Nasog), Чорна Скала (Black Rock), Дог-Дрифт (Dog Drift) і Rack (місця затонулих кораблів).

 

Для активних туристів розваги на цьому не закінчуються.На острові розташована величезна кількість шкіл віндсерфінгу і кайтинга.Завдяки постійному досить рівному вітрі пляж Балабог (Bulabog Beach) активно використовується любителями цих видів спорту.

 

Для мандрівників віддають перевагу еко-туризм, гіди зазвичай пропонують відвідати о.Панай (в 15 хвилинах від Барок), де можна побачити каскадні водоспади, найдовшу печеру Філіппін, гірські джерела, а також зайнятися професійним або любительським рафтингом.

 

Однак, Боракай - це, перш за все, пляжний відпочинок. На острові два основних пляжу, розташованих на протилежних його сторонах.

Возможно, вам понравится:

VLOG Філіппіни, День Manila 1 ♡ ♡ ♡ 1
VLOG Філіппіни, День Manila 1 ♡ ♡ ♡ 1
Стілець Маніла Філіппіни Маніла
Стілець Маніла Філіппіни Маніла

На філіппінському курорті застрелили двох літніх швейцарців & Nbsp; & mdash; & NBSP; BaltInfo.ru
На filippinskom курорту OPOL невідомими озброєними людьми в неділю в ср rasstrelâli два громадянина Švejcarii - 67-річний Роберт Еріх Lever і 78-річного Йохана Ерні Балтазар, якому nahodilis 'в компанії смертей місцевих podrug.

Похожие страницы: