Філіппіни Курорти Фото

Последствия тайфуна на Филиппинах, фото с места событий МОСКВА, 28 листопада - РІА Новини. Російський СОЮЗ turindustrii (RST) obratilsâ в МЗС РФ і Ростуризм з pros'boj Виключити популярний серед туристів на острів рекомендацій neželatel'nosti для відвідування Філіппін в зв'язку з Теа CTO курортів не постраждали від тайфунів, soobŝila РІА Новини в четвер прес-секретар RST Ірина Турин.

 

Рекомендації МЗС і Ростуризму пов'язані з наслідками тайфуну "Хайянь", що обрушився на архіпелаг 8 листопада."Після рекомендацій МЗС і Ростуризму в РСТ одразу почали звертатися туроператори.Вони повідомляли, що від стихії постраждали лише окремі регіони архіпелагу.Основні курорти, популярні у росіян, фактично не були порушені, і забезпечують туристам належний рівень сервісу та безпеки ", - розповіла Тюріна.

Вона нагадала, що в рекомендації МЗС РФ все філіппінські острови зазначені як небезпечні для відвідування, хоча курортні зони та території, найбільш постраждалі від тайфуну, віддалені один від одного на відстань від 340 до 570 км."Організовані туристи, відправлені російськими туроператорами, не відчували проблем ні в процесі відпочинку, ні з поверненням до Росії", - зазначила прес-секретар РСТ, підкресливши, що рекомендації влади в цілому зривають сезон на напрямку, приводячи до величезних збитків для туроператорів.

Як повідомляє РСТ в своєму листі, у світовій практиці подібні рекомендації застосовуються щодо конкретних територій, порушених стихійним лихом.Згідно з положеннями Глобального етичного кодексу туризму, рекомендації повинні обмежуватися зонами, в яких проблеми з безпекою підтверджені.

 

"РСТ просить МЗС та Ростуризм розглянути можливість коригування рекомендацій по Філіппінам з метою поширення об'єктивної інформації та відновлення попиту на цьому напрямку.Це перший випадок, коли об'єднання підприємців у сфері туризму офіційно звертається до МЗС РФ з проханням змінити рекомендації щодо відвідування якої-небудь країни.Аналогічне звернення направило в МЗС РФ управління з туризму Філіппін ", - повідомила Тюріна.

Возможно, вам понравится:

VLOG Філіппіни, День Manila 1 ♡ ♡ ♡ 1
VLOG Філіппіни, День Manila 1 ♡ ♡ ♡ 1
Стілець Маніла Філіппіни Маніла
Стілець Маніла Філіппіни Маніла

На філіппінському курорті застрелили двох літніх швейцарців & Nbsp; & mdash; & NBSP; BaltInfo.ru
На filippinskom курорту OPOL невідомими озброєними людьми в неділю в ср rasstrelâli два громадянина Švejcarii - 67-річний Роберт Еріх Lever і 78-річного Йохана Ерні Балтазар, якому nahodilis 'в компанії смертей місцевих podrug.

Похожие страницы: