Філіппіни Курортні Міста

filippiny-1.jpg

Філіппіни

 

Географія:  
Республіка Філіппіни розташована в південно-східній частині Азії. Філіппіни перебувають в Тихому океані на Малайському архіпелазі, між Індонезією і Тайвань.Найбільшими островами Філіппін вважаються: Палаван, Лусон, Лейте, Негрос, Самар і Себу.Площа держави досягає 299 тисяч 764 кв.км. Філіппінські острови омиваються хвилями Южно - Китайського моря і Філіппінського моря.Практично всю територію країни займають гори. Найвища вершина вважається Апо, яка є вулканом.Практично всі гори на Філіппінських островах - вулкани. Місто Маніла є столицею держави.

 

filippiny-2.jpg Клімат:  
Що стосується клімату, то в країні переважає тропічний клімат, який переходить в екваторіальний клімат в південній частині Філіппін.Круглий рік температура тримається в межах +25 С ... +29 С. Сезон дощів у цій країні починається з травня і закінчується в кінці листопада.Не рідко Філіппіни потерпають від стихійних лих, наприклад, тайфун або цунамі.

 

пам'ятки:  
В Малате в культурному центрі, розташованому кокосове палац, який був побудований, щоб зупинити в NEM Папі Roman, під час його приїзду в 1981 році (але він дав негативні відповіді і розміщені в NEM).
filippiny-3.jpg Кокосове палац, побудований з ініціативи Імельда Маркос obošlas 'по 10 000000 доларів в США.Він повністю побудований з кокосової шкаралупи і пальмового дерева (70% матеріалів з кокосової пальми).

 

Кораловий сад. До нього ви зможете дістатися тільки найнявши місцеву човен або взявши екскурсію.Він знаходиться поряд з узбережжям Самаль. Це місце відоме через достатку риб і коралів.

 

Парк РИЗАЛІТ - це те місце, де постійно зустрічаються городяни. filippiny-4.jpg Щонеділі парк наповнюється великою кількістю тиняються людей і поїдають морозиво.
В кінці парку, ви побачите, меморіал РИЗАЛІТ і неподалік перед вами постане, то саме місце, де був страчений Хосе РИЗАЛІТ наприкінці 19 століття (воно відзначено серією скульптур, які зображають самого РИЗАЛІТ і його катів).Під кутовим каменем меморіалу, лежать його останки. Пройшовши в інший кінець парку, ви побачите величезний ставок, біля якого розташована велична карта країни, яку можливо розглянути з 3-х метрової оглядової платформи.
Також у парку РИЗАЛІТ розташовані: дитячий центр розваг, японські та китайські сади, катки, фонтани, планетарій.

 

В верхів'ях округу Багуйо розташований Центр по виведенню філіппінських орлів, який займається їх збереженням.Поруч з горою Апо (в дикій прірорде) ви зможете побачити цих птахів. Відвідавши центр у вас буде можливість побачити велику кількість пернатих, які вирощені в неволі.Також у цьому центрі практикується штучне осіменіння різних видів птахів (в цілях запобігання вимирання рідкісного виду).

Возможно, вам понравится:

VLOG Філіппіни, День Manila 1 ♡ ♡ ♡ 1
VLOG Філіппіни, День Manila 1 ♡ ♡ ♡ 1
Стілець Маніла Філіппіни Маніла
Стілець Маніла Філіппіни Маніла

На філіппінському курорті застрелили двох літніх швейцарців & Nbsp; & mdash; & NBSP; BaltInfo.ru
На filippinskom курорту OPOL невідомими озброєними людьми в неділю в ср rasstrelâli два громадянина Švejcarii - 67-річний Роберт Еріх Lever і 78-річного Йохана Ерні Балтазар, якому nahodilis 'в компанії смертей місцевих podrug.

Похожие страницы: