Філіппіни Опис Курортів

Филиппины - описание страны Філіппіни привабливою контраст між ogromnymi і сучасних міст, Takımı як Маніли або Себу і пустельних островах чистою морською водою і гладкою кораловим піском.

Республіка, що отримала свою назву від іспанського короля Філіпа II, розташована в Тихому океані і належить до південно-східної Азії.Ці острови є п'ятим за розміром острівною державою в світі.Складаються з 7108 островів, тільки 1000 з яких населені, 97 етнічних груп і 101 мови, острови відомі як «посмішка Азії», з-за свого гостинності.

 

Маніла - столиця і найбільше місто Філіппін, розташована на південно-західному узбережжі Лусона.Розтягнулася на десятки кілометрів «Велика Маніла» представляє собою складний конгломерат з 7 великих міст-супутників і десятка дрібних, кожен зі своїм характерним зовнішнім виглядом.У найстарішому районі столиці - Интрамуросе - заслуговують на увагу кріпосні стіни XVI в.загальною протяжністю 4, 5 км, форт Сантьяго, дивом зберігся після найжорстокіших бомбувань міста в 1945 р, Католицький Манильский собор, собор св. Августина, з прилеглим до нього музеєм церковного мистецтва в будівлі старого монастиря августинців і багато інших пам'яток Філіппін. Парк-РИЗАЛІТ з планетарієм, павільйоном орхідей, парком метеликів і пам'ятниками філіппінським героям, відокремлює Интрамурос від туристичного району Ерміта, де сконцентрована більшість готелів столиці.В РИЗАЛІТ-Парку також розташовані національний музей Філіппін і національний музей філіппінців.

 

Район Макаті - фінансовий центр Маніли. Пам'ятками цього району можуть вважатися численні хмарочоси, музей Айала, вулиця богеми Мабини, Філіппінська бібліотека спадщини, музей Маркоса в палаці Малакананг і комерційний центр Макаті-парк.

 

В районі Кесон-Сіті цікаві Капітолій, Колізей і прекрасний зоопарк.А в районі Калоокан-Сіті розташований єдиний на островах залізничний вокзал.

 

На північний захід від Маніли розташована затока Субик-Бей - колишня американська військово-морська база і один з кращих районів для дайвінгу в країні.Північніше розташована гориста область Замбале, в якій можна відвідати печери Сагада і мальовничі рисові тераси навколо Банауе, загальною довжиною близько 22, 4 тис.км. Гірський курорт Багіо розташований в 250 км на північ від Маніли, в провінції Бенгет.Це «літня столиця» країни, яка славиться м'яким кліматом і чистим повітрям.Пам'ятками міста вважаються літня резиденція уряду країни і древні поховання в навколишніх горах.

Возможно, вам понравится:

VLOG Філіппіни, День Manila 1 ♡ ♡ ♡ 1
VLOG Філіппіни, День Manila 1 ♡ ♡ ♡ 1
Стілець Маніла Філіппіни Маніла
Стілець Маніла Філіппіни Маніла

На філіппінському курорті застрелили двох літніх швейцарців & Nbsp; & mdash; & NBSP; BaltInfo.ru
На filippinskom курорту OPOL невідомими озброєними людьми в неділю в ср rasstrelâli два громадянина Švejcarii - 67-річний Роберт Еріх Lever і 78-річного Йохана Ерні Балтазар, якому nahodilis 'в компанії смертей місцевих podrug.

Похожие страницы: