Філіппіни Себу Відпочинок

Kak dobratsya на Filipinyi

Острів Себу привертає увагу туристів багатою історією і чудовими курортами.Це - тропічний рай із прекрасними піщаними пляжами, ніжною блакитний прозорою водою і дивовижними кораловими рифами, навколо яких кипить морська життя.На дні можна знайти уламки затонулих тут кораблів. У колишні часи тут розігрувалися справжні морські битви між піратськими та торговими кораблями.

 

Острів, що простирається на 225 км з півночі на південь, оточують 167 сусідніх невеликих островів, у тому числі Мактан, Бантаян, Малапаскуа, Оланго і Камотскіе острова.Із сотні інших дрібніших островів багато нежилі.

 

Адміністративний центр острова - місто Себу - другий за величиною і найстаріший місто на Філіппінах.Місто Себу знаходиться на східному узбережжі острова і розташовує великим міжнародним аеропортом, який розташований на острові Мактан, пов'язаному з островом Себу двома мостами.Навіть з перенесенням столиці до Маніли, Себу продовжував зберігати домінуючу роль в південному регіоні, був головним місцевим портом і головним ринком.Основою економіки було сільське господарство і, перш за все, вирощування цукрового очерету.

 

Себу, мабуть, самий історично значущий острів Філіппін.Тут в 1521 р берегів кинув свій якір великий мореплавець Фернан Магеллан.Вплутавшись в міжплемінні чвари, він був убитий вождем сусіднього острова Мактан.У 1886 році на місці загибелі знаменитого португальця був встановлений пам'ятник.Успіху в колонізаторства дано було досягти іншому конкістадору - Мігелю де Легаспі (Miguel Lopez de Legazpi).За переказами, на місці загибелі Магеллана в 1565 р, він заснував місто Себу - перше місто на Філіппінах, їх першу столицю.Легаспі хрестив місцеве населення і Себу з тих часів вважається колискою християнства на Сході.

Возможно, вам понравится:

Архангельськ Філіппіни Себу
Архангельськ Філіппіни Себу
о. Себу - відпочинок на філіппінському
о. Себу - відпочинок на філіппінському

На філіппінському курорті застрелили двох літніх швейцарців & Nbsp; & mdash; & NBSP; BaltInfo.ru
На filippinskom курорту OPOL невідомими озброєними людьми в неділю в ср rasstrelâli два громадянина Švejcarii - 67-річний Роберт Еріх Lever і 78-річного Йохана Ерні Балтазар, якому nahodilis 'в компанії смертей місцевих podrug.

Похожие страницы: