Готелі Бохол Філіппіни

Linaw Beach Resort HOT PICK!

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

 

Свіжі огляди Бохол

Забронювати готель в Бохоль за найвигіднішими цінами  

Бохол від А до Я: готелі, пляжі, море, розваги та екскурсії.Яскраві картинки і відео. Відгуки з Бохол.

 

Острів Бохол, оточений 70 дрібними островами, асоціюється з самими маленькими мавпочками на Землі і Шоколадними пагорбами - унікальним явищем природи.На острові і островах-супутниках розташовується кілька курортів з відмінними пляжами, на кожному з яких пропонуються різні водні види спорту.Інфраструктура розвинена слабше, ніж, наприклад, на острові Себу, тому Бохол більше підходить для дайверів, сімейного або спокійного романтичного відпочинку.

 

В прибережних водоростях повно морських їжаків, тому потрібно бути обережним у воді, а по берегу краще ходити у взутті.

Погода в Бохол

 

Погода тут досить KapriZna: в будь-який час року можна načat'sâ Щоденні дощі, і ви можете БЮТ сухої кілька місяців поспіль.Тайфуни теж не рідкість. Втім, в березні-травні очікувати неприємностей можна найменше.

 

Пляжі Bohola

 

Поруч Bozolom є невеликий острівець Панглао (Панглао), на місці Kotorogo priûtilsâ Alona Beach (Пляж Алона) - 800-метровий пляж з готелів massoj, ресторанів і дайв-центрів по СВІТОВОГО інвалідів, популярний серед lûbitelej заходів на свіжому повітрі.

 

Острівець Kabilao (Кабіла), лежачи zapadnee о.Бохол, оточений чудовим korallami.Дайвінг тут особливо хороший через неймовірно прозорої води.

 

Круїз по річці Ломбок з обідом і персональним шансоньє. Біля острова Балікасак - відмінні коралові рифи і останки кораблів, затоплених під час Другої Світової війни.Спостереження в океані за дельфінами і китами, всілякі водні види спорту.

 

Крім того, на острові налічується близько 1400 печер і мальовничих водоспадів.

 

Дайвінг в Бохол

 

Коралові сади, печери, stenki, затонулих кораблів і глибина svyše що метрів.Найбільш відвідувані місця - острів Панглао, з'єднаний з Бохоля мостом, мис Арко, де в підводному тунелі мешкає велика колонія змій, стінка Тангаїл з безліччю печерок, в яких ховаються гігантські групери, острови Кабіла і Памілакан.Через сильні течій і вельми складної підводної структури тут краще занурюватися тільки в супроводі дайв-гіда.

Возможно, вам понравится:

Maršrutki в Манілі - Džipni американського
Maršrutki в Манілі - Džipni американського
Гід онлайн - Що робити в Манілі?
Гід онлайн - Що робити в Манілі?

Президент Філіппін створює мусульманську автономію & Nbsp; & mdash; & NBSP; Postimees
У березні Маніла пішла на угоду з povstancami-islamistami, zaklûčiv Peremirie після конфлікту, kotoryj ЕНЕС 120 ТИСЯЧ Опп."Ісламський фронт звільнення Моро" погодився саморозпуститися і здати зброю в обмін на створення автономного регіону Бангсаморо.

Похожие страницы: