курорти Філіппін

Боракай, Филиппины            
<Таблиця кордон = "0" CELLSPACING = "0" cellpadding = "0">
       

Курорти Філіппін - втілення мрії про райський тропічному куточку.Тут вас чекають синє море, білий пісок, екзотичні пальми і сучасні готелі, де є все необхідне для незабутнього відпочинку.Курорти класу люкс розташовані в зонах, де в прибережних водах ви побачите різнокольорові коралові сади з безліччю риб, а навколо островів - вапнякові скелі, вулкани, лагуни.

 

Філіппіни славляться полями для гольфу, дайвінгом, який тут розвивають на державному рівні, SPA і, звичайно, різного роду пам'ятками.

 

Острів Боракай розташований на північній частині острова Панай і вважається одним з найкрасивіших куточків світу.Острів у формі метелика в довжину має всього 7 км, а ширина в його найширшій частині становить 1 км.Ось вже близько 10 років Боракай входить в п'ятірку найкращих пляжних островів світу.

 

Shematičeskaâ Карта Філіппіни Відображає містах і курортах ця група островів.

 

Бохоль - десятий за величиною острів Філіппінського архіпелагу, центр однойменної провінції.Бохоль приваблює туристів багатством природних красот, кількістю тропічної рослинності, колоритом життя місцевих жителів.Цей острів ідеальний для дайверів будь-якого калібру: тут є і місця з похилим дном, і стрімкі стіни, і чудовий підводний світ, і необмежені можливості для любителів підводної фотографії.

Детальніше & gt;

 

Рожево-червоні пляжі Міндоро, відокремлені бухти, плоскі рифи і скелясті схили, що йдуть глибоко під воду, з незліченними кораловими садами перетворюють цей острів в рай для любителів дайвінгу.

Деталі й GT;

 

Pamilakan Острів лежить на море шлях від Bohola до Негрос і priobrel популярність як сайта "спостережень за дельфінами і спостереження за китами."У період з травня по червень тут можна побачити білуг, кашалотів і китів-пілотів, ну а дельфінів практично завжди.Сайт Наполеон являє собою кораловий схил, м'яко опускається на глибину до 25 м, де мешкає гігантська Губанова риба Наполеон.Також можна зустріти косяки барракуд, тріски, риб-летючих мишей, а крім того морських кобр і черепах.

Деталі й GT;

 

Себу - "Король" з найстаріших і другий за величиною острівної країни Південної Філіппін -'s.Відомий він своїми чудовими піщаними пляжами, древніми оборонними спорудами, бурхливим нічним життям і гостинністю жителів.Острів Себу по праву пишається своїми чудовими дайв-сайтами, розташованими всього в декількох хвилинах від аеропорту Мактан.У розкішних місцевих готелях вам буде запропоновано все необхідне для дайвінгу.

Детальніше & GT;

     

Возможно, вам понравится:

Філіппіни
Філіппіни

Червоні колготки Достоєвського & Nbsp; & mdash; & NBSP; Московський комсомолець
І хоча Філіппіни круглий рік освятити яскраве сонце, grafičnost 'зображення і Keine яскраві фарби kažutsâ Dias дешевий vyrazitel'nymi sredstvami.Складається відчуття, що в картині немає акторів, а задіяні жителі..

Похожие страницы: