Курорти Філіппін на Карті

Столичний собор в Себу

Республіка Філіппіни - держава в Азії. Складається з безлічі островів, розташованих в Тихому океані між Індонезією і Тайванем.

 

До складу країни входить більше 7, 1 тис. Островів, з яких постійно заселені близько 1000, а більше 2500 не тільки не населені, але і не мають навіть назви.Острови розташовані трьома групами - північний острів Лусон і прилеглі острови, центральна група Висаян (близько 6 тис.островів) і південний Мінданао з оточуючими островами. Філіппіни - країна переважно гірська.

Погода на Філіппінах

 

Тропічний морський і субекваторіальний, мусонний.Сезон дощів з червня по вересень. З червня по жовтень - руйнівні тайфуни.Найкращий час для відвідування країни - період з кінця вересня до середини травня.

Середня температура повітря в Манілі:                                                  
янв февр березня квітня Травень червень Липня Середня Відправлено жовтня листоп грудня
T ° C +25 +26 +27 +28 +29
 

Державний устрій

 

Демократична республіка.Глава держави і уряду - президент. Законодавчий орган - двопалатний Конгрес.

 

Мова

 

Державна мова: філіппінський

 

Вживаються англійська, китайська та іспанська.

 

Релігія

 

Більшість віруючих християни-католики (83%) і протестанти (9%), також проживають мусульмани (5%), буддисти і ін.

 

Валюта

 

Міжнародна назва: PHP

 

Філіппінський песо дорівнює 100 сентаво.В обігу знаходяться купюри номіналом в 1000, 500, 100, 50, 20, 10 і 5 песо, монети в 5 і 1 песо, а також 25 і 10 сентаво.

 

В банках Маніли й інших великих міст зазвичай можна поміняти фунти стерлінгів і євро.За межами столиці обслуговування інших іноземних валют досить проблематично, обмінний курс, близький до офіційного, пропонують тільки філії Центрального Банку Філіппін.

 

Американський долар повсюдно приймається на території Філіппін і найчастіше більш зручний у вживанні, ніж туристичні чеки.Ціни часто вказуються і в філіппінських песо і в доларах.

 

В банках, магазинах і готелях великих міст країни приймають кредитні картки основних світових систем і туристичні чеки, в провінції їх використання малоймовірно.Щоб уникнути додаткових витрат на конвертацію рекомендується брати з собою туристичні чеки в доларах США.

 

Історія Filippin

 

Filippinskiy архіпелагу Застосувати мультфільм світ znamenitиy portugalyskiy issledovately Фердинанд Магеллан.Пізніше Філіппіни були захоплені іспанцями, які боролися з Португалією за колонізацію світу.Архіпелаг був названий Felipinas на честь короля Іспанії Пилипа II і включив в себе 7107 островів і острівців, що простираються на 1854 кілометрів з півночі на південь.Філіппіни як би стали вікном у Новий Світ, тягнучись від Китаю на півночі до Індонезійського архіпелагу на півдні.


http://tui.ru/ горнолыжные курорты ишгль.

Возможно, вам понравится:

Філіппіни
Філіппіни

Червоні колготки Достоєвського & Nbsp; & mdash; & NBSP; Московський комсомолець
І хоча Філіппіни круглий рік освятити яскраве сонце, grafičnost 'зображення і Keine яскраві фарби kažutsâ Dias дешевий vyrazitel'nymi sredstvami.Складається відчуття, що в картині немає акторів, а задіяні жителі..

Похожие страницы: