Пляжні Курорти Філіппін

Курорти Філіппін Курорти

Філіппіни - Цей тропічний архіпелаг, sostoâŝij більш ніж 7000 nebol'ših островах, omyvaemyh теплі води Південної Kitajskogo моря і Тихого океану.
Країна складається з трьох основних географічних груп: Luzon, Visayas і Mindano.Північна частина архіпелагу містить у собі найбільший острів - Luzon.Регіон Visayan складається з 6 тисячі островів, включаючи Panay, Leyte, Samar, Cebu і Bohol.Mindano другий за величиною острів з прилеглими 400 маленькими островами.
Курорти Філіппін - це синє море, білий пісок, екзотичні пальми і сучасні готелі, де є все необхідне для незабутнього відпочинку.
Курорти Філіппіни slavâtsâ поля для гольфу, Іноді для дайвінгу, kotoryj тут razvivaût рівнів gosudarstvennom, SPA і звичайно, різних гендерних пам'яток.
Курорти Філіппін - лідери пляжного відпочинку в усьому світі.  
Найбільш відомі туристичні курорти розташовуються в провінції Себу, Палаван, Бохол, Міндоро.Найпопулярніші курортні пляжні зони на острові Боракай з його неповторним White Beach (білий пляж), на острові Міндоро - курортна зона Muelle Bay в районі Пуерто Галера, на острові Палаван - Honda Bay і маленький острівець Малапаскуа в районі Себу.

 

Курорти Філіппін пропонують відпочивальникам не лише пляжний відпочинок, але і можливість займатися дайвінгом, серфінгом, спалеологіей.
Прибережні води Філіппін - одне з кращих місць для дайвінгу в світі.Найпопулярніші місця занурень знаходяться в районі острова Палаван.Острів Міндоро відомий рифом Апо в Сан Хосе, це місце підходить для drift-дайвінгу, так як тут сильна течія.Багато цікавих місць для занурень в околицях острова Лусон.

 

Краща пора року для відвідування Філіппінських островів сильно залежить від того, які саме острова ви вибрали для відпочинку.В цілому, найвдаліший час року для відпочинку на будь-якому з Філіппінських курортів - з лютого по травень.

Возможно, вам понравится:

Maršrutki в Манілі - Džipni американського
Maršrutki в Манілі - Džipni американського
Гід онлайн - Що робити в Манілі?
Гід онлайн - Що робити в Манілі?

Президент Філіппін створює мусульманську автономію & Nbsp; & mdash; & NBSP; Postimees
У березні Маніла пішла на угоду з povstancami-islamistami, zaklûčiv Peremirie після конфлікту, kotoryj ЕНЕС 120 ТИСЯЧ Опп."Ісламський фронт звільнення Моро" погодився саморозпуститися і здати зброю в обмін на створення автономного регіону Бангсаморо.

Похожие страницы: