Популярні Курорти Філіппін

МОСКВА, 11 листопада - РІА Новини. Filippinskie курорти, які воліють rossiana, майже не постраждали від sil'nejšego тайфунів, obrušivšegosâ архіпелагу п'ятницю, soobŝila РІА Новини в понеділок прес-секретар Російського союзу turindustrii (RST) Ірина Турин.Постраждалих туристів з РФ, за інформацією туроператорів, немає.

"Далекосхідні туроператори стверджують, що на курортах, які воліють росіяни, все спокійно.Найчастіше туристи їдуть на Барокай або Себу, а вони майже не постраждали.Барокай трохи зачепило: 8 листопад там була злива і вітер, подекуди пошкодило лінії електропередачі і були перебої зі стільниковим зв'язком.Місцеві компанії самі попереджали туристів, що в цей день не варто залишати готелі.Сьогодні на Барокае погода прекрасна, сонце світить, життя повертається у звичне русло.Міжнародні рейси з Маніли і назад виконуються. Інформації про те, що хто-небудь з туристів постраждав, немає.Це підтверджують і філіппінські приймаючі компанії ", - розповіла вона.

За словами Тюріної, чартерні програми на Філіппіни (Маніла) виконуються з Владивостока (дві - на Philippines Airlines і "Аерофлоті") і з Хабаровська ("Аерофлот").Плюс ще одна цепочка в Калибо (найближчий до Барокаю аеропорт) - з Хабаровська.Загальна місткість цих рейсів - 1, 6 тисячі осіб на тиждень, тобто з двох далекосхідних міст з листопада по березень на Філіппіни можуть злітати близько 8 тисяч осіб.При цьому прес-секретар РСТ змогла назвати точне число туристів, відпочиваючих на Філіппінах, так як люди вибирають різну тривалість відпочинку.Багато туристів, особливо забезпечені, воліють літати на регулярних рейсах, через Сеул і Гонконг.Передбачається, що цей потік може бути не менше, ніж чартерний.

 

Найсильніша буря вранці в п'ятницю принесла на філіппінські острови вітри зі швидкістю 315 кілометрів на годину.Супертайфун супроводжували хвилі висотою до шести метрів, які обрушилися на береги островів Самар і Лейте.В одній тільки провінції Лейте число жертв, за прогнозами місцевої влади, може досягти 10 тисяч осіб.Загальна кількість постраждалих оцінюється в 10 мільйонів чоловік.

Возможно, вам понравится:

Maršrutki в Манілі - Džipni американського
Maršrutki в Манілі - Džipni американського
Гід онлайн - Що робити в Манілі?
Гід онлайн - Що робити в Манілі?

Відпустка в оксамитовий сезон: захворіти нам не резон! & Nbsp; & mdash; & NBSP; Комсомольська правда
У той же час великий ризик zarazit'sâ Не як pugaûŝim, ODNAKO nabiraûŝim û verblûžim Grippo в популярних курортів rossiana - попереджає провідний дослідник ДЕРЖАВНОГО Науково-дослідний центр profilaktičeskoj Медицина Галина.. поширюється зараз в Єгипті ..

Похожие страницы: