Що туристу необхідно для комфортного польотуВсього 7% росіян забуття ввічливість бортпровідників, тоді як за кордоном шанобливе ставлення авіаперсоналу є пріоритетом для більшого числа людей: наприклад, в Китаї таку відповідь дали 18% респондентів, а в Туреччині - 17%.


Примітно, що розваги і Wi-Fi потрібні лише 4% і 5% наших співвітчизників. В інших країнах туристи теж готові самі підібрати собі заняття на час перельоту. Тільки 9% опитаних в Туреччині потрібен в літаку доступ до інтернету, а для 10% китайців важлива можливість подивитися фільми або послухати музику.
Згідно з даними опитування, 45% росіян хоча б раз набували авіаквиток онлайн. При цьому 89% норвежців і 79% шведів скоюють такі покупки через інтернет.


Ймовірно, справа в недостатній інформованості наших співвітчизників про саму систему. Так, в ході опитування 36% росіян розповіли, що бояться неправильно оформити замовлення. Ще 32% опитаних побоюються, що сайт спрацює некоректно і їм не вдасться отримати квиток, 24% - що до вартості перельоту додадуться додаткові платежі. Крім того, 18% турбуються про те, що провайдер використовує дані їх карти.

Похожие страницы: