В аеропорту ЧангіНезалежний міжнародний оператор залів очікування в аеропортах Plaza Premium Lounge відкрив новий лаунж в терміналі 1 сінгапурського аеропорту Чангі. До нього легко дістатися на безкоштовному поїзді Skytrain, який курсує на території авіагавань.


Зал розрахований на 140 гостей. До їхніх послуг - безкоштовний Wi-Fi, розетки для зарядки мобільних девайсів в загальному залі, душові кімнати, три окремі спальні, бар і «відкриті кухні», де пасажири можуть подивитися, як кухарі готують національні страви, наприклад, курча по-сінгапурськи.


Безкоштовний доступ в лаунж відкритий для членів програми Priority Pass, подорожуючих будь авіакомпанією. Крім того, пасажир може скористатися зоною відпочинку, заплативши $ 58 (сінгапурських) за перебування до п'яти годин або $ 105 - до десяти годин.


«Аеропорт Чангі - головний Східноазіатський хаб, де 70-80% пасажирів - транзитні. Якраз для них в новому залі обладнані спальні і окремі кабінки, де можна попрацювати », - розповів виконавчий директор Plaza Premium Lounge Сонг Хой Сі.

Похожие страницы: