Відпочинок на Себу Філіппіни

Мост между Мактаном и Себу, Филиппины Острів Себу хороший для відвідувань круглий рік, оскільки круглий рік тут тепло, а ласкаве море так і манить втомленого подорожнього.Зручно розташований аеропорт Себу дозволить дістатися до потрібного місця максимально швидко і комфортно.

 

Спеціальні тарифи від Qatar Airways!

 

Москва - Маніла / Себу (Філіппіни)  
(Туди-назад)

 

Економ-клас від 475 €  
Бізнес-клас від 2985 €

 

Себу (Cebu) - серце Філіппін

 

В самому центрі Філіппінського архіпелагу знаходиться острів Себу, який відомий багатьом туристам з різних куточків світу.Територіально він закріплений за групою острівців, що носять красиву назву вісайя.Поруч з Себу розташовуються острова Негрос, Лейте, Бохол.

 

Себу, Филиппины Площа Сebu перевищує 4, 4000 кв. км. Якщо подивитися на нього з висоти пташиного польоту, то можна помітити, що він має злегка витягнуту форму.Берегова лінія острова Себу з півночі на південь тягнеться майже на 225 км, а відстань від крайньої східної до крайньої західної точки становить майже 45 км.

 

Administrativnym Центр Себу Філіппіни oboznačaût міста з тим же назви, що я острів.Це одне з найстаріших поселень на архіпелазі.

 

Міст між Мактаном і Себу, Філіппіни

 

Форт Сен Педро, Филиппины С островом Мактаном Себу пов'язаний красивим мостом. Мактан відомий у світовій історії тим, що тут під час першої кругосвітньої подорожі побував Магеллан.Правда, воно для мореплавця закінчилася трагічно - він загинув від рук аборигенів.На Мактане встановлено пам'ятник, який свідчив про славних морських походах Магеллана і про його передчасну кончину.

 

Відпочинок на острові Себу

 

Острів Сebu надає прекрасну можливість для любителів самого різноманітного відпочинку.Так, наприклад, містечко Moalboal, Острівці Malapaskua і Badiane чудовий podoydut ДЛЯ дайвінгом окупації.Вони знаходяться недалеко від центру, тому сюди легко добратися. Крім того, Бадіа славиться своїм респектабельним курортом Badian Island Resort & amp; SPA.Тут можна насолодитися чудовими SPA-процедурами. Готелі Себу відрізняються розкішшю обстановки і прекрасним обслуговуванням.

 

Себу, Філіппіни

 

Пам'ятки Себу

 

Острів Сebu - центральний на Філіппінах.Тут борознив океанські води Фернан Магеллан. Цей мандрівник вшановується місцевими жителями, адже він спробував налагодити доброзичливі стосунки між аборигенами і християнами, став своєрідним посланцем західного цивілізованого світу в країну, що відрізняється своєю унікальною культурою, звичаями, природними багатствами.Шлях Магеллана повторив інший колонізатор - Мігель де Легаспі.

Возможно, вам понравится:

Тайфун з Filippinah - Відео
Тайфун з Filippinah - Відео
Ураганна Стихія на Філіппінах
Ураганна Стихія на Філіппінах

Червоні колготки Достоєвського & Nbsp; & mdash; & NBSP; Московський комсомолець
І хоча Філіппіни круглий рік освятити яскраве сонце, grafičnost 'зображення і Keine яскраві фарби kažutsâ Dias дешевий vyrazitel'nymi sredstvami.Складається відчуття, що в картині немає акторів, а задіяні жителі..

Похожие страницы: