Відпочинок в Манілі Філіппіни

 

Пляжний відпочинок в Манілі

 

Потрібно мати на увазі одне - Маніла це найбільший морський порт на Філіппінах, тому хоч сам місто і розташований в манільської бухті, купатися тут ніхто не наважується.Тому відразу треба розглядати пляжі або на півночі або на півдні від Маніли.

 

На півночі від Маніли, мабуть, найпопулярнішим пляжним місцем є Субик Бей.Це місце кілька століть було улюбленим місцем, спочатку іспанців, а потім американців.

 

Однак, найдоступнішим і найякіснішим пляжем є Білий Пляж на острові Міндоро.Це лише дві години на машині і сорок хвилин на човні. Ви висаджували в містечку Пуерто Галера, звідки ви зможете дістатися до одного з численних готелів, які розташовані вздовж пляжу.

 

Цей пляж споконвічно був популярним туристичним місцем, поки Боракай НЕ затьмарив його.І зараз він є альтернативою Боракай для більш бюджетних туристів.Тут немає розкішних готелів і дорогих ресторанів. Більшість готелів надають основні умови комфорту, а ресторани пропонують просту, але смачну їжу.

 

Пісок тут не такий білий і дрібний як на Боракае, то тепле море без водоростей і медуз, де не відчуваються припливи і відливи - завжди манить до себе.Мені й самому подобається приїжджати сюди як зі своїми гостями, так і самостійно.

Возможно, вам понравится:

Maršrutki в Манілі - Džipni американського
Maršrutki в Манілі - Džipni американського
Гід онлайн - Що робити в Манілі?
Гід онлайн - Що робити в Манілі?

Президент Філіппін створює мусульманську автономію & Nbsp; & mdash; & NBSP; Postimees
У березні Маніла пішла на угоду з povstancami-islamistami, zaklûčiv Peremirie після конфлікту, kotoryj ЕНЕС 120 ТИСЯЧ Опп."Ісламський фронт звільнення Моро" погодився саморозпуститися і здати зброю в обмін на створення автономного регіону Бангсаморо.

Похожие страницы: