Філіппіни Путівки

Тури на Філіппіни з
     
  • Час перельоту: Переліт з Санкт-Петербурга на Філіппіни zanimaet 14-15 годин
  •  
  • Ціни на тури на Філіппіни в 2014 році: з 43200 Середня.на людину (з Санкт-Петербурга)
  •  
 

Філіппінський архіпелаг знаходиться на просторах Тихого океану і включає в себе близько 7000 островів.Філіппіни - незвичайна країна з цікавою історією та самобутніми традиціями.Тут химерно змішалися західна і східна культури - на Філіппінах можна зустріти як сучасні мегаполіси, так і заповідні куточки незайманої природи.Сьогодні туристи приїжджають в цю острівну країну заради пляжного відпочинку, екскурсій і дайвінгу.

 

Курорти Філіппін

 

Більшість любителів пляжного відпочинку зупиняється на мальовничих островах Міндоро, Лусон, Себу і Палаван.

 

Клімат

 

Філіппіни - країна з мусонним тропічним кліматом.Найкращим часом для відвідування архіпелагу вважається лютий-травень.

 

Чим зайнятися?

 

Пляжний відпочинок. Пляжний відпочинок на Філіппінах Nadolgo zapominaetsâ з туристів завдяки мальовничим видом, чистими пляжами і horošemu служби.У туристів усього світу успіхом користується Білий пляж на острові Боракай, пляж Хонда-Бей на острові Палаван і пляж бухти Муелле-Бей, яка розташовується на острові Міндоро.

 

Активний відпочинок. Багато туристів приїжджають на Філіппіни заради цікавого дайвінгу.Численними дайвінг-сайтами славиться острів Міндоро. На Філіппінському архіпелазі часто відпочивають шанувальники гольфу - на островах відкрито чимало елітних гольф-клубів.

 

Розваги і шопінг. туристи, želaûŝim весело на нічні клуби Філіппінах, рекомендує стілець країну, Маніла.Це місто приваблює не тільки любителів галасливих вечірок, а й тих, хто цікавиться шопінгом.Кращі магазини і бутики Маніли зосереджені в районі Макаті.

 

Пам'ятки.В історії Філіппінського архіпелагу є період, коли країна перебувала під владою іспанців - вони залишили після себе безліч гідних уваги споруд.Одним з найцікавіших пам'яток колоніального періоду вважається фортеця Интрамурос, що прикрашає столицю Філіппін, Манілу.Серед природних визначних пам'яток країни виділяється заповідник «Загублена долина».

 

Філіппіни з Санкт-Петербурга 2014/2015

 

На нашому порталі ви знайдете ціни на путівки і гарячі тури на Філіппіни з Санкт-Петербурга.Якщо потрібна допомога, то менеджери агентств Санкт-Петербурга допоможуть організувати відпочинок на Філіппінах, враховуючи ваші побажання.

Возможно, вам понравится:

Відпочинок в анапе 2013 приватний сектор
Відпочинок в анапе 2013 приватний сектор
Садиба Amber в п.Ратомка - ціни на
Садиба Amber в п.Ратомка - ціни на
Іспанія - відпочинок на материковій
Іспанія - відпочинок на материковій

Відпустка в оксамитовий сезон: захворіти нам не резон! & Nbsp; & mdash; & NBSP; Комсомольська правда
У той же час великий ризик zarazit'sâ Не як pugaûŝim, ODNAKO nabiraûŝim û verblûžim Grippo в популярних курортів rossiana - попереджає провідний дослідник ДЕРЖАВНОГО Науково-дослідний центр profilaktičeskoj Медицина Галина.. поширюється зараз в Єгипті ..

Відпочинок на Азовському морі 2013
Відпочинок на Азовському морі 2013
Відпочинок і туризм - Китай, Хайнань
Відпочинок і туризм - Китай, Хайнань
Лазаревське, Відпочинок на березі
Лазаревське, Відпочинок на березі

Похожие страницы: