Кращий Відпочинок на Філіппінах

Відпочинок на Філіппінах

Філіппіни - це 7000 невеликих островів, що омиваються теплими водами Тихого океану.Приємний і м'який клімат, дивовижної краси природа, нескінченні піщані пляжі, кристально чиста вода, підводні коралові сади, багатюща морська фауна приваблюють сюди туристів протягом усього року.

 

Що основна маса людей знає про філліпінскіе островах? Тільки те, що вони знаходяться на південному сході Азії і славляться відмінними пляжами.Деякі ще начулися про місцеві смарагдових рисових полях, тліючих вулканах, милих банькуватого долгопятов і азіатських буйволах.

 

А між іншим Филлипини, до речі, розташовані на 7107 островах, можуть похвалитися не тільки екзотичною природою і розкішними піщаними пляжами, але і розвиненими курортами, ультрасучасними містами, які рясніють хмарочосами, брендовими бутиками та різними модними розважальними закладами.До всіх цих плюсів залишилося додати тільки шикарний серфінг і дайвінг, тоді список достоїнств Філіппін стане більш-менш повним.

 

Сюди прагнуть пари та молодь, шанувальники екотуризму та затяті мандрівники, багато чого вже були свідками у світі.Сьогодні популярні комбіновані тури, які припускають відпочинок в Філіппінах відразу на кількох островах.

 

Офіційно держава називається Республіка Філіппіни.Ця острівна країна розташована в Тихому океані і знаходиться між Тайванем і Індонезією.Кажуть в країні англійською та філліпінскіе, а столицею є місто Маніла.Основні курорти Філіппін: Себу, острова Боракай, Бохол, Міндоро, Палаван, Мактан, Негрос, Мінданао і Панглао.

 

На островах туристів поселяють в готелі «бунгального» типу, вони тут найбільш поширені, так як уряд турбується про збереження природного ландшафту.Зараз з'являються і готелі світових ланцюжків, обслуговування в них на рівні, от тільки наших туристів дещо дратує повільність аборигенів.

 

Зато відпочинок на Філіппінах радує чудовою екскурсійною програмою і високорозвиненою інфраструктурою.Єдиним мінусом поїздки на курорти Філіппін є тривалий переліт, але терплячих туристів це не зупиняє.

 

Клімат на Філіппінах мусонний, тропічний, на південь - субекваторіальний.На узбережжі завжди тепло (+ 25 ... +28 ° С), в гористій місцевості прохолодніше.З травня по листопад тягнеться сезон дощів. На північні райони часто обрушуються тайфуни.Найкращим часом для поїздки в країну вважається період грудень-травень.

 

На островах дуже гарні міста, але основними пам'ятками Філіппін все ж є природні багатства - діючий вулкан Майон, гора Макілінг із чудовим ботанічним садом, древній вулкан острова Лусон з озером кратера, по центру якого розташований острів, на якому в свою чергу розташований ще один маленький вулкан Тааль також з озером в кратері!

Возможно, вам понравится:

Відпочинок на островах. Готель HILTON Cebu
Відпочинок на островах. Готель HILTON Cebu
Відпочинок на островах. Відео готелю
Відпочинок на островах. Відео готелю
Морська вечірка - найкращий відпочинок
Морська вечірка - найкращий відпочинок

Відпустка в оксамитовий сезон: захворіти нам не резон! & Nbsp; & mdash; & NBSP; Комсомольська правда
У той же час великий ризик zarazit'sâ Не як pugaûŝim, ODNAKO nabiraûŝim û verblûžim Grippo в популярних курортів rossiana - попереджає провідний дослідник ДЕРЖАВНОГО Науково-дослідний центр profilaktičeskoj Медицина Галина.. поширюється зараз в Єгипті ..

Похожие страницы: