Маніла Філіппіни Відпочинок Ціни

Маніла - сонячне місто вічного літа, що лежить недалеко від екватора, повний квітів і тепла.Розташований він на острові Лусон, що в Тихому океані. Назва міста з тагальської перекладається як «там є нила».А нила - це така трава, яка плаває по річці, що знаходиться в Манілі, Пасіг.Вона забарвлює воду в зелений колір і від цього вода в річці виглядає чарівно.

 

Збираючись в Манілу, не забудьте три головних слова, якщо хочете щоб вас зустріли як рідного.Це слова «пагібік», «мабухаі» і «легайя». Слова ці частіше інших звучать з екранів телевізорів і на вулицях, присутні в назвах різних фірм і торгових марок.А переводяться вони як «любов», «здрастуй» і «радість».

 

Як тільки зійде з трапа літака, то тут же почуєте гостинне і привітне «мабухаі!» Від дівчини, яка подарує всім по запашного намисту з красивих білих квітів сампагіти.Це ж слово туристи почують і на митниці, і на вулицях від незнайомих людей.

<Таблиця кордон = "0" CELLSPACING = "0" cellpadding = "0" приєднуються = "Центр"> <Тр приєднуються = "Центр" VALIGN = "середній"> Вид на Манилу  
Регіон
   
Маніла
       

Кількість населення

   

30 000 чоловік

       

Заснований

   

1574

       

Площа

   

38, 55 км2

       

Щільність населення

   

43079 чол / км2

       

Валюта

   

Водопад в лесу Манилы песо

       

Часовий пояс

   

UTC + 8

       

Поштовий код

   

від 0900 до 1096

       

Міжнародний телефонний код

   

+63

       

Клімат і погода

 

Тут панує субекваторіальний клімат.В Манілі різко виражено відмінність між вологим і сухим сезонами. Сухий сезон починається з другої половини грудня і триває по травень, вологий триває іншу частину року, і досягає піку десь в районі серпня, коли за місяць випадає більше 400 мм опадів.У місті середня температура змінюється від +25 ° С в січні до +29 ° С в травні.

 

Природа

 

Флора прилеглих околиць Маніли представлена ​​діптерокарповиє багатоярусними лісами, в яких можна відшукати велику кількість цінних деревних порід.На нижньому ярусі і по узліссях лісів росте багато пальм, серед яких є і ті, що мають важливе господарське значення: віялова, цукрова, ліана ротанг і арековая (або бетельного).На цих територіях зустрічаються також мангрові ліси.

 

В цілому фауна Маніли характеризується невеликою кількістю видів ссавців.Серед комах переважають паразити.

 

Місто дуже сильно страждає через забруднення повітря вихлопними газами та промисловими відходами і викидами.

 

Пам'ятки

 

В місті дуже багато церков, і це не дивно: Маніла є центром найдавнішої архиєпархії.Головний храм тут - Манильский кафедральний собор.

Возможно, вам понравится:

Відпочинок на островах. Готель HILTON Cebu
Відпочинок на островах. Готель HILTON Cebu
Відпочинок на островах. Відео готелю
Відпочинок на островах. Відео готелю
Морська вечірка - найкращий відпочинок
Морська вечірка - найкращий відпочинок

Відпустка в оксамитовий сезон: захворіти нам не резон! & Nbsp; & mdash; & NBSP; Комсомольська правда
У той же час великий ризик zarazit'sâ Не як pugaûŝim, ODNAKO nabiraûŝim û verblûžim Grippo в популярних курортів rossiana - попереджає провідний дослідник ДЕРЖАВНОГО Науково-дослідний центр profilaktičeskoj Медицина Галина.. поширюється зараз в Єгипті ..

Похожие страницы: