Одиниці і нулі повинні бути СЕЛФІ захищені обучение презентациямЗабули пароль? Зробіть СЕЛФІ! MasterCard незабаром зможе приймати іншу форму підтвердження оплати - ваше обличчя. Вже з осені в тестовій версії програми, платіжна система дозволить клієнтам швидко зробити СЕЛФІ, для підтвердження своєї особи за допомогою технології сканування осіб. На фото клієнт обов'язково повинен моргнути, таким чином потенційний шахрай не зможе підставити звичайне фото жертви для отримання доступу.


«Я думаю, що ця технологія стане популярною в багатьох країнах,» - говорить Бенджі Хатчінсон, експерт з розпізнання осіб у MorphoTrust США. «Технологія буде доступна на мобільних телефонах в будь-який час доби, наприклад, у вас буде можливість використовувати його на автозаправних станціях. А в майбутньому ви зможете користуватися послугою навіть у продуктових магазинах. Додаток працює в онлайн-режимі по всій країні ».
Ви можете вказати колір кожи і розріз очей, а для того, щоб застосувати інші параметри і функції, клієнтам треба завантажити додаток. MasterCard також розробляє програмне забезпечення для розпізнавання відбитків пальців.
«Система застосовує математичні функції для порівняння вашого фото з іншими в базі даних, і деякі з цих процесів навіть не помітні для звичайної людини», - говорить Хатчінсон.
У той час як «селф-підтвердження» - це крок уперед у світі технологій та інновацій, багато експертів вважають, що у програми є досить проблемних і спірних моментів, з точки зору безпеки.
«Одиниці і нулі повинні бути захищені», - стверджує аналітик з питань кібер-безпеки Тереза Пейтон. «Це інформація, яка повністю належить нам. А те, що не контролюється нашою службою, може потенційно використовуватися хакерами ".

Похожие страницы: