Острів Хвар вражає туристів "божевільними цінами"Популярний туристичний портал TripAdvisor переповнений скаргами туристів, які залишилися незадоволені надто високими цінами на хорватському острові Хвар. «Не їдьте туди! Ми більше туди не поїдемо! Це найдорожче місце, на якому ми бували. Ми платили сотні кун за одні лише бутерброди та піци", пише незадоволений відвідувач на порталі. Про негативні відгуках мандрівників повідомляють і місцеві ЗМІ.
Тепер острів Хвар славиться серед туристів не тільки кількістю сонячних днів у році і пам'ятками Хорватії, але і високими цінами в ресторанах швидкого харчування. 

Так, картопля фрі коштує 20 кун (1 євро - 7,6 кун), салат цезар - 65 кун, буріто - 125 кун. Ціна гамбургера доходить до 140 кун. На іншому хорватському курорті, Ровінь, сендвіч з котлетою обійдеться в 63 куни, а півлітрова пляшка води - в 17 кун, що також недешево.
У дорогих ресторанах Спліта піца буде коштувати туристам 110 кун, а гамбургер - 85 кун. У піцерії Fortuna, однієї з найстаріших у місті, за італійське національне блюдо доведеться викласти від 54 до 110 кун.

Похожие страницы: