Самостійний Відпочинок на Філіппінах

Отдых на Филиппинах – путешествие в сказку  

Подорож на Філіппіни

 

Відпочинок на Філіппінах - це, по-перше, можливість сховатися від людського ока, по-друге, зануритися в атмосферу заслуженого самотності і спокою, в -третіх, втікши від шуму цивілізації, насолодитися справді екзотичної, неземною красою дикої природою островів.Філіппіни вражають приїжджих вервечкою дрібних за розміром острівців архіпелагу: лазурная прозора гладь моря, білі піски пляжів, гігантські кокосові пальми.Напевно, менно так представляється рай для туриста.

 

Круглий рік Філіппінський архіпелаг простягає відпочиваючим свої обійми.Прибережні води прогріті до +25 градусів, а середня температура повітря тримається на позначці + 27 ° С протягом усього року.Коли у нас з вами вирують холоду, Філіппіни оповиті теплим кліматом, подібним з кліматом.Це не може не привернути уваги мандрівників і туристів. Найспекотніший час тут встановлюється в травні, ну а з серпня по вересень подорож на Філіппіни краще не планувати - це час бурхливих тайфунів.

  Путешествие на Филиппины  

Незважаючи на те, що з кожним роком потік іноземних туристів, охочих провести свою відпустку, відпочиваючи на лоні незайманої природи Філіппіни, острови не особливо розпещені відвідуваннями мандрівниками з Росії.Ось це і дає помітну перевагу для перед більш розкрученими сусідами Південно-Східної Азії: ціни на Філіппінах приємно радують, місцеві жителі увагою іноземців не розпещені і немає утомливо галдящіх натовпів любителів пам'яток.Хоча на Філіппінах подивитися є що: Шоколадні пагорби острова Бохоль, 3-х тисячолітні гірські рисові плантації на острові Лусон, зникаючі села ловців перлів.Тут і вулкани, і найкрасивіші затоки, мальовничі гори ... Кожен філіппінський острів для відпочинку чимось по-особливому гарний і знаменитий.

 

Філіппіни - найкраще місце для відпочинку у відпустці

 

Пропонуємо переглянути відео замальовку про Філіппінах, після якої, можливо і вам захочеться по Філіппінським островам

 

Філіппіни - це казка майже цілий рік.Коли б ви не потрапили на Філіппінські острови - завжди буде можливість зануритися в світ карнавалів та фестивалів: жителі будь-якого регіону країни згорають від бажання розважити вас: втягують в світ пісні і танцю, влаштувавши свято.Зазвичай кожен фестиваль або карнавал приурочений до поклоніння покровителя міста.Надзвичайно радують приїжджих туристів яскравий фестиваль місцевої флори, адже квітів тут безліч, а так же свято збору молодого вина.Сміливо поринайте з головою в відпочинок на Філіппінах. Це райська природа. Це тепле сонце. Це свято життя. Спогади про місцеве відпочинку, безумовно, залишать в душі багаті спогади!

Возможно, вам понравится:

Зимовий Спа-відпочинок на острові
Зимовий Спа-відпочинок на острові
Відпочинок на о.Хайнань від Сібнова
Відпочинок на о.Хайнань від Сібнова
Ваня в Закопане
Ваня в Закопане

«Ліберті Страхування» підвело підсумки літнього туристичного сезону 2014 & Nbsp; & mdash; & nbsp; Вікіпедія страхування
Замикають рейтинг Мальдіви, Польща, Китай, Філіппіни, Японія.Частка звернень по цих країнах склала менше 1%.

Попит на закордонні тури в Хабаровському краї впав на 30-40% & Nbsp; & mdash; & NBSP; AmurMedia
У листі до співробітників turkompanij, попит також негативно skazalos 'і suženie географія після шпигунського дослідного Aviačartera- DV, edinstvennogo aviaperevozčika, регулярно dostavlâvšego туристів прямо в тропічному Raj- на Гуамі, Сайпан, Балі і на Філіппінах.

У Росії дозволили імпорт м'яса крокодила з Філіппін & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інтерфакс
У Росії дозволити імпорт м'яса з філіппінської крокодила.. 9 жовтня 2014 17:06. Москва. 9 жовтня. INTERFAX.RU - Россільгоспнагляд ... Свою діяльність призупинили, в тому числі, туроператори "Нева" і "Лабіринт".Для тисяч їхніх клієнтів відпочинок виявився зіпсованим.

Егорьевск, зимовий відпочинок на
Егорьевск, зимовий відпочинок на
Відпочинок на снігу
Відпочинок на снігу
Планування і відпочинок! План на
Планування і відпочинок! План на
Злодійство з карт на Філіппінах
Злодійство з карт на Філіппінах
Єгипет. Відпочинок в січні
Єгипет. Відпочинок в січні
Сейшели січень. Відпочинок на Сейшелах
Сейшели січень. Відпочинок на Сейшелах

Похожие страницы: