Сезон Відпочинку на Філіппінах

филиппины сезонЯкщо ви хочете насолодитися справжньою красою і екзотикою, то відвідайте Філіппіни, де ви відчуєте себе в сьогоденні раю.

 

Філіппіни, місце розташування

 

В Тихому океані, затишно розташувавшись між Індонезією і Тайванем, перебуває держава Філіппіни.Воно розкинулося на Філіппінських островах, які є частиною Малайського архіпелагу.Островів в цій країні налічується 7100. Найбільшими з них по праву вважаються Панай, Мінданао, Себу, Міндоро, Лусон, Палаван, Негрос і Бохоль. филиппины достопримечательностиПротяжність цього архіпелагу з півдня на північ складає приблизно 200 км, а з заходу до сходу - близько 900 км.Три моря омивають береги цієї держави. На півдні - море Сулавесі, зі сходу - Філіппінське море, а західне узбережжя - Південно-Китайське.Баші протоку на північ від архіпелагу otdelyaet Tayvanya. Stolitsey gosudarstva являеться Маніла - Центральний історичний і kulyturnиh tsennostey stranи.

 

Клімат

 

Це гориста країна, але, незважаючи на це, клімат тут мусонний, типовий тропічний.На півдні архіпелагу клімат характеризується як субекваторіальний. На узбережжі середня температура становить +24 - +28 0С, але в горах набагато прохолодніше.З травня по листопад тут спостерігається сезон дощів, зате з грудня по березень стоїть сонячна погода, яка дає можливість для чудового відпочинку.

Возможно, вам понравится:

Зимовий Спа-відпочинок на острові
Зимовий Спа-відпочинок на острові
Відпочинок на о.Хайнань від Сібнова
Відпочинок на о.Хайнань від Сібнова
Ваня в Закопане
Ваня в Закопане

«Ліберті Страхування» підвело підсумки літнього туристичного сезону 2014 & Nbsp; & mdash; & nbsp; Вікіпедія страхування
Замикають рейтинг Мальдіви, Польща, Китай, Філіппіни, Японія.Частка звернень по цих країнах склала менше 1%.

Попит на закордонні тури в Хабаровському краї впав на 30-40% & Nbsp; & mdash; & NBSP; AmurMedia
У листі до співробітників turkompanij, попит також негативно skazalos 'і suženie географія після шпигунського дослідного Aviačartera- DV, edinstvennogo aviaperevozčika, регулярно dostavlâvšego туристів прямо в тропічному Raj- на Гуамі, Сайпан, Балі і на Філіппінах.

У Росії дозволили імпорт м'яса крокодила з Філіппін & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інтерфакс
У Росії дозволити імпорт м'яса з філіппінської крокодила.. 9 жовтня 2014 17:06. Москва. 9 жовтня. INTERFAX.RU - Россільгоспнагляд ... Свою діяльність призупинили, в тому числі, туроператори "Нева" і "Лабіринт".Для тисяч їхніх клієнтів відпочинок виявився зіпсованим.

Егорьевск, зимовий відпочинок на
Егорьевск, зимовий відпочинок на
Відпочинок на снігу
Відпочинок на снігу
Планування і відпочинок! План на
Планування і відпочинок! План на
Злодійство з карт на Філіппінах
Злодійство з карт на Філіппінах
Єгипет. Відпочинок в січні
Єгипет. Відпочинок в січні
Сейшели січень. Відпочинок на Сейшелах
Сейшели січень. Відпочинок на Сейшелах

Похожие страницы: