У сезон на лінії Атланта - Барселона зновуАвіакомпанія Delta Airlines оголосила, що з 27 травня майбутнього року відновить свої рейси Регулярні щоденні Між Барселоною і Атлантою в рамках програми "Літо-2 016".
За твердженням інформаційно-туристичного порталу hosteltur, "маршрут між аеропортами Ель Прат (Барселона) і Хартсфілд-Джексон (Атланта) - найбільш напружений у світовій практиці: більше пасажирів в день, ніж на цій лінії, не перевозиться ніде". Польоти здійснюються на широкофюзеляжних авіалайнерах Airbus А330-300, що мають 292 пасажирських місця.


Крім Дельта на цій же лінії під час інтенсивного туристичного сезону працюють також авіапідприємства компанії Air France KLM. Сезонний маршрут Барселона - Атланта доповнює робочий пакет Дельта, що виконує протягом усього року польоти Барселона - Нью-Йорк.
Для рейсу, що з'єднує каталонську столицю з Атлантою, вже визначений розклад: виліт з Барселони - о 10.35 ранку, приліт в пункт призначення на американському континенті - в 14.43. У зворотному напрямку аеробус злітає в 17.39 і сідає в Ель Прат - о 8.35.

Похожие страницы: