Відпочинок на Філіппінах

Відпочинок на Філіппінах
ФІЛІПІНИ! Т.9  
виліт з Красноярська на 10/11 днів  
виліт з Красноярська на 11/12 днів  
Філіппіни розташовані близько до екватора і мають найбільшу за протяжністю берегову лінію в Азії.На багатьох островах є чудові природні пляжі з білосніжним кораловим піском, а бірюзовий колір найчистішої води не може нікого залишити байдужим.Такі всесвітньо визнані курорти, як Боракай привертають безліч любителів пляжного відпочинку.
Філіппіни - одне з головних дайверских напрямків світу. Тут можна побачити коралові рифи, великих морських тварин, затонулі кораблі, підводні острови і відокремлені лагуни.А знаменитий Туббатаха-риф в море Сулу входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Для любителів активного відпочинку Філіппіни пропонують велику різноманітність заходів, серед них серфінг (особливо знаменита хвиля острови Сіаргао), кайтінг (наприклад, на Боракае); сходження на найкрасивіші вершини, рафтинг, каякінг, скелелазіння і спелеологія, походи, заняття гольфом - це лише невеликий список захоплюючих можливостей для активного відпочинку на Філіппінах  
Для любителів вируючої нічного життя Філіппіни пропонують велику різноманітність нічних клубів, дискотек, барів, кафе і ресторанів.т.9

Возможно, вам понравится:

Кращий пляж на Філіппінах, про
Кращий пляж на Філіппінах, про
На Filippinah ворожості
На Filippinah ворожості
Китові акули на Філіппінах
Китові акули на Філіппінах

«Ліберті Страхування» підвело підсумки літнього туристичного сезону 2014 & Nbsp; & mdash; & nbsp; Вікіпедія страхування
Замикають рейтинг Мальдіви, Польща, Китай, Філіппіни, Японія.Частка звернень по цих країнах склала менше 1%.

Попит на закордонні тури в Хабаровському краї впав на 30-40% & Nbsp; & mdash; & NBSP; AmurMedia
У листі до співробітників turkompanij, попит також негативно skazalos 'і suženie географія після шпигунського дослідного Aviačartera- DV, edinstvennogo aviaperevozčika, регулярно dostavlâvšego туристів прямо в тропічному Raj- на Гуамі, Сайпан, Балі і на Філіппінах.

У Росії дозволили імпорт м'яса крокодила з Філіппін & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інтерфакс
У Росії дозволити імпорт м'яса з філіппінської крокодила.. 9 жовтня 2014 17:06. Москва. 9 жовтня. INTERFAX.RU - Россільгоспнагляд ... Свою діяльність призупинили, в тому числі, туроператори "Нева" і "Лабіринт".Для тисяч їхніх клієнтів відпочинок виявився зіпсованим.

На Філіппінах туристи вчаться
На Філіппінах туристи вчаться
Дайвінг в Filippinah
Дайвінг в Filippinah
Наша Filippinah з
Наша Filippinah з

Похожие страницы: