Відпочинок на Філіппінах Фото

Боракай Острів Fillipinah

Філіппіни - втілення мрії будь-якого мандрівника: тепле синє море, білий пісок на пляжах, тропічні сади і пальмові гаї, і, звичайно, багатство пам'яток.Ця держава знаходиться у Південно-Східній Азії. Складається з безлічі островів, розташованих в Тихому океані.Північ доповнень межує Tayvanem (Баші протоки) з йуге з Malayziey (prolivи Balabak і Еліс) і Indoneziey з Схід omиvaetsya vodami Тихий океан ОГО на Заході - Південна Kitayskogo чуми.Філіппінські пляжі і коралові рифи - одні з найкрасивіших в світі, довжина берегової лінії островів становить 35000 км.у Найбільше місто Філіппіни Маніла, розташований на.Лусон. Вона є столицею держави, головним культурним та економічним центром.Маніла - центр конурбации Велика Маніла, з населенням 10 млн. Чоловік. До її складу входять такі великі міста як Кесон-Сіті, Калоокан і Пасай.В Манілі знаходиться Національний музей Філіппін, музей природної історії і антропології Санто-Томас, музей мистецтва Метрополітен.В історичному центрі Интрамурос - зміцнення, церкви, будинки 16-18 ст., Ботанічний сад. Туристам пропонуються оглядові екскурсії по Манілі, до озера Таал, організуються повітряні сафарі і фольклорні шоу.

 

Клімат Філіппін тропічний, мусонний. У різних місцях погода дещо різниться в залежності від рельєфу і ступеня віддаленості місцевості від океану.. Виділяються три сезони - визначають північно-східними мусонами, дощовий період з червня по вересень (температура + 23-33 С, опадів більше 1000 мм.), Прохолодний сухий сезон з жовтня по лютий, температура 23-39 С, опадів до 400 мм.) І жаркий сухий (березень-травень, температура вище +35 С, опадів не більше 300-800 мм.), Серпень - самий вологий місяць в році. У гірських районах нерідкі заморозки.З червня-серпня по жовтень часті руйнівні тайфуни.Наілучшее час для відвідування країни - період з кінця вересня до середини травня.

Возможно, вам понравится:

Кращий пляж на Філіппінах, про
Кращий пляж на Філіппінах, про
На Filippinah ворожості
На Filippinah ворожості
Китові акули на Філіппінах
Китові акули на Філіппінах

«Ліберті Страхування» підвело підсумки літнього туристичного сезону 2014 & Nbsp; & mdash; & nbsp; Вікіпедія страхування
Замикають рейтинг Мальдіви, Польща, Китай, Філіппіни, Японія.Частка звернень по цих країнах склала менше 1%.

Попит на закордонні тури в Хабаровському краї впав на 30-40% & Nbsp; & mdash; & NBSP; AmurMedia
У листі до співробітників turkompanij, попит також негативно skazalos 'і suženie географія після шпигунського дослідного Aviačartera- DV, edinstvennogo aviaperevozčika, регулярно dostavlâvšego туристів прямо в тропічному Raj- на Гуамі, Сайпан, Балі і на Філіппінах.

У Росії дозволили імпорт м'яса крокодила з Філіппін & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інтерфакс
У Росії дозволити імпорт м'яса з філіппінської крокодила.. 9 жовтня 2014 17:06. Москва. 9 жовтня. INTERFAX.RU - Россільгоспнагляд ... Свою діяльність призупинили, в тому числі, туроператори "Нева" і "Лабіринт".Для тисяч їхніх клієнтів відпочинок виявився зіпсованим.

На Філіппінах туристи вчаться
На Філіппінах туристи вчаться
Дайвінг в Filippinah
Дайвінг в Filippinah
Наша Filippinah з
Наша Filippinah з
Відпочинок на Філіппінах
Відпочинок на Філіппінах
Росіяни продовжують відпочинок на
Росіяни продовжують відпочинок на

Похожие страницы: