Філіппіни Відпочинок і Лікування

Відправити запит

Філіппіни - це не тільки всесвітньо відомий центр пляжного та екологічного туризму, а й популярний напрям лікувально-оздоровчих подорожей.

 

В розпорядженні медичних туристів - сучасні, чудово оснащені новими технологіями клініки та медичні центри з номерами рівня п'ятизіркового готелю замість традиційних палат, англомовні лікарі, навчені в США, медсестри, що славляться не лише професіоналізмом, а й чудовими манерами при догляді за пацієнтами.

 

Уряд Філіппін зацікавлене в прийомі іноземних пацієнтів і забезпечує міжнародні стандарти медичних послуг.Багато приватних клініки країни акредитації JCI (Joint Commission International), США. Ціни на filippinskie Медичні послуги sčitaûtsâ дешевий nizkimi в Південно-Східній Азії і складають 20% з них ставки в Західній Європі.Найбільш затребувані пластичні операції та стоматологічні послуги, однак всі види хірургічних втручань і високотехнологічного лікування надаються на такому ж високому рівні.

 

Любителі нетрадиційної медицини можуть лікуватися у знаменитих філіппінських хилеров (цілителів).Численні SPA-курорти та центри релаксації в «тропічному раю» допомагають пацієнтам швидко відновитися після операції і зарядитися позитивом та енергією.

Возможно, вам понравится:

OOTD, манікюр, BMW і скільки це коштує
OOTD, манікюр, BMW і скільки це коштує

Абоненти Tele2 з Кузбасу за літні місяці відвідали більше 80 країн світу & Nbsp; & mdash; & NBSP; Газета Кемерово
Abonenty Tele2 dobralis 'цього року на Фарерські острови, soveršali дзвінки з Індонезії, відправляєте SMS на Мальту і з Нігерії, pobyvali на Сейшельських островах, Мальдівах і Філіппінах, а також в Ізраїлі, Катарі, Португалії та Тунісі...

Влада Фіджі спростували новину про швидке звільнення миротворців, захоплених на Голанах & NBSP; & mdash; & NBSP; Росбалт.RU
8 жовтня 2014 Нам відпочинок не потрібен, роботу давай! Пропозиція про скорочення робочого тижня викликало фурор в профспілкових та політичних колах.З'ясувалося, що російським робочим потрібно зовсім не вільний час, а збільшення зарплат і розширення прав.Санкції.

Похожие страницы: