Туристи не зможуть підтвердити фотографією, що побували у туристичних визначних памяток ремонт келли штангиУ Єврокомісії задумалися про заборону публікації в мережі СЕЛФІ та інших фотографій на тлі туристичних визначних пам'яток, повідомляє The Daily Mail. Як пояснює видання, у випадку, якщо цей закон буде прийнятий, панорами таких пам'яток, як Ейфелева вежа і фонтан Треві, стануть об'єктами копірайту. Бажаючі зробити знімки на їх фоні повинні будуть отримати дозвіл у відповідальних осіб.
У Брюсселі також запропонували створити «Facebook-поліцію» для виявлення в соцмережах незаконно зроблених знімків. Порушникам загрожуватиме судове переслідування і, в разі доведеної провини, штрафи або тюремне ув'язнення.


Майбутній законопроект торкнеться професійних фотографів, однак, як пише видання, є ймовірність, що положення документа поширяться і на любителів.
Обговорюють ініціативу в мережі фотографи з німецької професійній студії Freelens вже назвали необхідність отримання дозволу на кожен знімок на тлі пам'ятки «абсолютно нереальним». Проти нововведення виступила і онлайн-енциклопедія Wikipedia, яка пообіцяла опублікувати аматорські фотографії популярних пам'яток, щоб проілюструвати «безумство» нових пропозицій.

Похожие страницы: