Готелі на Філіппінах

prop-img-full-huaw5vv4-149nlg5ilhibk Підготовка до великої подорожі триває. Готелі в Японії вже заброньовані і скоро ми будемо подаватися на візу.Недавно закінчили з готелями на Филлипинах. Тут теж було багато суперечок, але в підсумку все закінчилося добре.Як я вже говорив, в пляжній частині ми себе балуємо і намагаємося жити в дуже комфортних умовах.Отже, поїхали.  
Треба сказати, що на Філіппінах ми теж не сидимо на місці, а постійно переїжджаємо з острова на острів.Наша перша зупинка - Пуерто-Принсеса, куди ми прилітаємо з Осаки.На сам справі, це місто нам не потрібен, кінцева точка на острові Палаван у нас інша - Ель Нідо, але прилітаємо ми достатчно пізно, в 18.50. Судячи з відгуків в цей час там темно, а дорога суцільний серпантин, та ще й поганої якості.Загалом вирішили не ризикувати, переночувати, а рано з ранку відправиться в дорогу.
Пуерто-Принсеса. Готель Deep Forest Garden Hotel   19049175  
Три зірки, відмінні відгуки, безкоштовний трансфер від / до аеропорту, який розташований в 5 хвилинах їзди.Крім цього, десь у відгуках промайнуло, що до пізнього вечора можна купатися в басейні.Що ще потрібно для втомлених мандрівників на одну ніч? :)  
Вартість 490 рублів людина / добу в двомісному номері.
El Nido. Готель приголомшливі перспективи Beach Resort  
Нехай вас не smuŝaet 2 зірки. В-Перших, otličnye відгуків та в-vtoryh (і тут найголовніше) в Ель Нідо ніхто не kupaetsâ, все ezdât в тури по острову, чим ми і sobiraemsâ Zanats.Так от, в цьому готелі можна взяти човен і плавати індивідуально, а не купувати тур і кататися з купою туристів. ElNido Якщо ви помітили, ми любимо все робити самостійно.До речі, біля готелю дуже смішний адреса: Corong Corong, Corong Corong, El Nido. Зовсім для тупих, що б не забули? :)  
Вартість 978 рублів людина / добу в двомісному номері.  
Корон. Готель Sunz En Coron Resort  
Знову трійка, але з відмінними відгуками :))) З одного боку дивно для нас, але з іншого вже дуже відпочинок специфічний.На самому Короні знову-таки ніхто не купається, всі беруть човен і пливуть на острів Корон, дивитися на озера.Так, ось такий парадокс. Є місто Корон, який знаходиться на острові Бусуанга, а є острів Корон, який безлюдний і є заповідником.Я вже публікував фотки з Корона, які є візитною карткою Філіппін, але не можу відмовити собі в задоволенні і зробити це ще раз.
І навіщо взагалі потрібен готель, коли навколо така краса? :)

Поход в карпаты походы в горы www.mounttrip.com.

Возможно, вам понравится:

Filippinah трагедія
Filippinah трагедія
Попит на відпочинок в Філіппінах
Попит на відпочинок в Філіппінах

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Похожие страницы: