Готелі Палаван Філіппіни

Палаван [Палаван]

Палаван - це група островів, розташованих на заході Філіппінського архіпелагу.Переліт від Маніли займає годину-півтора. Місто Пуерто-Принцеса - адміністративний центр провінції і одночасно відправний пункт для екскурсій до місцевих пам'яток, він розташований в середині східного узбережжя острова.

 

Палаван - будинок для таких екзотичних видів флори і фауни, які ви не знайдете більше ніде в світі.Рідкісні, що знаходяться на межі вимирання, морські черепахи виповзають на білосніжні пляжі місцевих острівців, а в прибережних водах ви можете зустріти морську корову - саме рідкісне ссавець в світі.Дослідник Жак Ів Кусто зізнався, що ніде в світі не бачив таких приголомшливих морських пейзажів, як на Палаване.Під товщею води приховані коралові рифи загальною площею 11000 кв.км. Безліч різнокольорових риб плавають в цих підводних садах, також тут можна побачити велику кількість затонулих кораблів.

 

Пам'ятки

 

Основною визначною пам'яткою острова вважається протяжна мережа з безлічі печер, з'єднаних 8-кілометровій підземною річкою.Разом з оточуючим печерний комплекс тропічним лісом, дана місцевість входить до складу Національного парку Святого Павла.Також на Палаване заслуговують уваги курортні райони Ель-Нідо, з тихими, відокремленими пляжами і морським заповідником, Порт-Бартон, заливши Хонда-Бей, стара столиця острова Тайтай, печерний комплекс Табон, що включає в себе близько 200 печер і гротів, тут були знайдені копалини останки людини, що датуються приблизно 24 тисячоліттям до н.е.

 

У столиці острова можна відвідати Музей Палавана, в якому виставлена ​​цікава експозиція, яка висвітлює історію, культуру і традиції острова, Сад метеликів з цікавою колекцією метеликів, жуків і скорпіонів, а так же Крокодилячу ферму, де можна не тільки поспостерігати за життям крокодилів, але і взяти участь в годуванні тварин.

 

Як дістатися

 

На острів Палаван літають рейси місцевих авіакомпаній.Час перельоту становить близько 40 хвилин.


http://www.rocketsms.by/ it decision sms рассылка.

Возможно, вам понравится:

Filippinah трагедія
Filippinah трагедія
Попит на відпочинок в Філіппінах
Попит на відпочинок в Філіппінах

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Похожие страницы: