Очікувати літак тепер буде не так нудно


Вам більше не доведеться нудьгувати в аеропорту, чекаючи на посадку. TripAdvisor запускає новий функціонал - сторінки з повною інформацією про аеропорт.
Ви коли-небудь нудилися в аеропорту чекаючи свій рейс? А з їжі був лише черствий бутерброд, що вдалося відшукати на дні сумки? І ви вже починали замислюватися, що це останнє, що ви побачите. А потім ви раптово виявили дивний бар з морепродуктами прямо поруч з вашим виходом, але було вже пізно?
Співробітники TripAdvisor, напевно, теж у своєму житті відчували таке розчарування.
Щось все ж надихнуло цих невтомних архіваріусів подорожей запустити сторінки, присвячені опису розваг та зручностей в 200 великих аеропортах по всьому світу.

как бы Арендовать виллу в Греции Вы можете на сайте: или где-то
"Більше 3,1 млрд мандрівників проходять через аеропорти щороку. Середньостатистичний мандрівник проводить в аеропорту 150 хвилин - у" час затримки "між прибуттям в термінал і до закриття виходу до літака", - говорить Адам Медрос, старший віце-президент TripAdvisor (американський веб-сайт, що дає можливість своїм користувачам спланувати майбутнє подорож в будь-яку країну світу).
"Ми хочемо допомогти нашим користувачам швидко знайти потрібну інформацію на сайті, поки вони чекають на свій рейс або навіть замовити готель в аеропорту, щоб переночувати і відпочити".
На сторінках бронювання подорожі і на сторінці огляду сказано, що зі сторінки аеропорту користувач зможе дати оцінку ресторанам, готелям, розвагам, дьюті-фрі, бутіках і салонах, а також надасть їм можливість знайти найдешевші рейси в цей аеропорт.
Аеропорт Чангі в Сінгапурі лідирує серед інших аеропортів. Саме він став першим аеропортом, який отримав свою власну сторінку на TripAdvisor.
"Аеропорт Чангі - один з провідних аеропортів світу і прийняв більш ніж 54 млн. Пасажирів у 2014 році", - говорить Аарон Хунг, директор партнерства АРАС в TripAdvisor. "Це ідеальний вибір для запуску сторінки нашого першого партнера, так як аеропорт дійсно надає належну увагу пасажирам і надає якісний сервіс".
У кращому аеропорту світу є сад з метеликами, безкоштовні кінотеатри, безкоштовний масаж ніг і багато інших розваг.

Похожие страницы: