Філіппіни Путівки Ціна

Загальні відомості
     
  • Ціни на тури на Філіппіни 2014: від 19 000 руб. на людину (з Новосибірська)
  •  
 

Філіппіни - це понад сім тисяч тропічних островів з унікальною флорою і фауною.Їх об'єднують спільна історія, культура та традиції і прикрашають численні природні та архітектурні пам'ятки.Філіппіни відмінно підходять як для розслабляючого відпочинку на пляжі, так і для екскурсій, розваг і активного проведення часу.

 

Курорти Філіппін

 

Незабутні враження дарує туристам відпочинок на таких островах Філіппінського архіпелагу, як Боракай, Лусон, Палаван і Міндоро.

 

Клімат

 

Філіппіни відрізняються тропічним кліматом.Для відвідування курортів архіпелагу найкраще підходить період з лютого по травень.

 

Чим зайнятися?

 

Пляжний відпочинок. Будь-який великий філіппінський курорт приємно дивує туристів чистотою пляжів і європейським рівнем обслуговування в готелях.Тут можна відпочивати в будь-якій компанії - як з родиною, так і з компанією друзів.

 

Дайвінг. Філіппіни - справжня знахідка для любителів дайвінгу.Одним з кращих місць для підводних занурень вважається дайв-курорт «Пуерто-Галера» на острові Міндоро.

 

Нічне життя. Повною мірою вивчити нічне життя Філіппін можна при відвідуванні їх столиці, Маніли.Цей азіатський мегаполіс не відчуває нестачі в розвагах і радує туристів великою кількістю клубів, барів і ресторанів.

 

пам'ятки. Filippinskogo архіпелаг Гості можуть розраховувати на обширних Programmu екскурсій.В Манілі можна помилуватися історичними пам'ятками району Интрамурос, побудованими ще в епоху завоювання Філіппін іспанцями.

Возможно, вам понравится:

На Філіппінах 15 осіб стали
На Філіппінах 15 осіб стали

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Похожие страницы: