Філіппіни Відпочинок Ціни

Филиппины Філіппінські острови або Філіппіни - група островів, розташованих між Південно-Китайським морем і Тихим океаном, з яких 11 - визнані курортними зонами.Острівна держава фактично живе за рахунок туризму, тому не дивно, що тут створені всі умови, щоб відпочинок на Філіппінах для всіх приїжджають був максимально комфортний і різноманітний.Найкраще відпочивати на Філіппінах в період з грудня по квітень.  
Основні курорти на Філіппінах розташовані в казково красивих місцях.На островах і навколо них туристи побачать білосніжні пляжі і пальми, тропічні ліси і печери, озера і лагуни, вулкани і скелі.В найчистішій воді на узбережжі знаходяться справжні сади з коралів, і плаває безліч різнокольорових риб.Головні курорти Філіппін - це острови Бохол, Себу і Боракай. У цих місцях розташовані шикарні готелі і пляжі, працює безліч барів, ресторанів, нічних клубів.
Тим, хто шукає усамітнення і спокою, можна рекомендувати відпочинок на невеликих островах Бадіа і Мактан.Популярний серед відпочиваючих і острів Маніла, де східна екзотика об'єдналася з культурою Заходу.На Манілі можна зайнятися шопінгом і відвідати стародавні іспанські форти і католицькі собори.
Багато мандрівники вибирають тури на Філіппіни з метою відпочити активно.Кращими місцями для снорклинга, дайвінгу та фотозйомки під водою вважаються Балікасаг, Анілао і Пуерто Галера.Також на Філіппінах дуже поширений гольф, гірський велоспорт, скелелазіння, серфінг і кайтінг - катання на дошці з парашутом.Окремо варто відзначити дайвінг, для якого на Філіппінах створені ідеальні умови.Багатющий підводний світ, представлений черепахами і барракудами, кораловими рибками і акулами, морськими зірками і молюсками, можна побачити навіть при зануренні на невелику глибину.
Курорти Філіппін відомі своїми SPA-центрами, що пропонують різноманітні омолоджуючі і оздоровчі програми з застосуванням морських водоростей і мінералів.Серед найцікавіших екскурсій на Філіппінських островах - спостереження за китами і дельфінами, відвідування могили знаменитого Магеллана, вертолітні екскурсії, відвідування шоколадних пагорбів Бохол і, звичайно, Рисових терас в Банауе, які знаходяться під охороною ЮНЕСКО.Готелі на Філіппінах представлені у всьому різноманітті. Готелі великих світових мереж сусідять з невеликими приватними пансіонатами, і всі вони, як правило, вдало розташовані на узбережжі.Рівень цін досить низький, а якість обслуговування - на висоті.

Возможно, вам понравится:

Filippinah трагедія
Filippinah трагедія
Попит на відпочинок в Філіппінах
Попит на відпочинок в Філіппінах

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Похожие страницы: