Філіппіни Відпочинок на Море

Моря Филиппин Фото: Висота Філіппіни

 

безліч островів у західній частині акваторії Тихого океану води трохи вище лінії екватора - це Філіппіни.Вони розташовані на Малайському архіпелазі, а всього географам відомо більше 7100 островів, над якими піднято прапор Філіппін.Тури в країну набирають все більшої популярності, тому що такого розмаїття варіантів відпочинку мало де можуть запропонувати досвідченому мандрівникові.Відповідаючи на запитання, які моря на Філіппінах, турагенти не шкодують захоплених епітетів, називаючи їх найкрасивішими і теплими.

 

Республіка тисяч островів

 

Всі ці острови дрейфують в Тихому океані, але на питання, яке море омиває Філіппіни, можна дати і більш розгорнуту відповідь.Південна частина архіпелагу віддана у владу моря Сулавесі, східна омивається Філіппінським морем, а на заході можна викупатися в Південно-Китайському.Північні острови відокремлені від Тайваню невеликим протокою Баші, а на південному заході Філіппіни і Малайзію розділяє море Сулу.Температура води на пляжах країни в залежності від розташування того чи іншого острова коливається від +26 до +32 градусів.

 

Цікаві факти:

 
   
 • Максимальна глибина Південно-Китайського моря - 5, 5 км, моря Сулавесі - 6, 2 км, а Малаккского протоки - всього трохи більше 100 метрів.До речі, саме цей протока сполучає Тихий та Індійський океани і є таким же важливим ділянкою морських шляхів, як Суецький або Панамський канали.
 •  
 • Філіппінське море відноситься до міжострівне і є другим за величиною в світі.Його площа перевищує 5, 7 млн. Кв. км.
 •  
 • Найглибша точка Світового океану знаходиться на схід Філіппінського моря. Моря Филиппин Знаменита Маріанська западина має рекордно низьку позначку майже в 11 кілометрів.
 •  
 • Солоність Філіппінського моря перевищує 34 проміле, а в південних районах досягає 35 проміле.
 •  
 • Море Сулу, незважаючи на свої невеликі розміри, може «похвалитися» достатніми глибинами.Найнижча точка тут розташована на рівні 5576 метрів.
 •  
 • Кораловий атол Туббатаха в південній частині моря Сулу охороняється ЮНЕСКО як частина всесвітньої спадщини.
 •  
 

Пляжний відпочинок

 

Туристи віддають перевагу моря Філіппін, бо тутешні пляжі ідеально чисті, море гарне, а незаймані цивілізацією природні пам'ятки виглядають особливо приємним фоном.Білосніжний пісок і бірюзові води в країні тисячі островів - ефектні супутники для прекрасних фотосесій, а солідні хвилі і коралові рифи - чудовий привід відвідати південні моря для серферів і дайверів.

 

Відео

  Путівник по Філіппінам (частина 2) Інше відео про Філіппінах

Возможно, вам понравится:

Подорож на Філіппіни. GuberniaTV
Подорож на Філіппіни. GuberniaTV

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Похожие страницы: