Філіппіни Відпочинок в Августі Відгуки

Відпочинок на Філіппінах

Тури на Філіппіни в серпні - все ще дощі, але відпочивати можна.

 

В серпні на Філіппінах триває сезон дощів. Але що радує, при цьому падає не тільки кількість туристів, що приїжджають по путівках на архіпелаг, але і ціни, які просять в готелях при бронюванні номера.І якщо знати цю країну добре, то можна навіть дуже непогано відпочити в цей час року.Наша турфірма Юнітурс її знає, тому ми можемо порадити тури на Філіппіни в Серпень 2014 року на курорти, відпочинок на яких вас не розчарує.

 

Погода

 

Прямо скажемо, радує не дуже. На східному узбережжі йдуть сильні дощі (тут вологий сезон триває з червня по листопад), На півдні теж йдуть дощі, а іноді і тайфуни трапляються, на півночі той же тропічний дощ.Залишається захід. І дійсно, тур в серпні за західне узбережжя хоч і обіцяє дощі, але відносно помірні і досить багато часу сонце панує на блакитному небі.Так що пляжний відпочинок на білосніжних пляжах таких островів, як Негрос, Палаван і Міндоро обіцяє бути хорошим.Адже головне надбання, яке мають Філіппіни - чудова природа дощ не змивається!

 

Пляжний відпочинок

 

Любителям незайманої природи і розміреного спокійного відпочинку ми рекомендуємо тури в років Філіппіни в серпні на острові Палаван.Напевно, навіть на цьому розкішному щодо природних ландшафтів архіпелазі, важко знайти види живописніше, ніж розташовує цей острів.Тим, хто купив путівки в це райське містечко, буде цікаво дізнатися, що тут знімався один з фільмів про Джеймса Бонда.Крім отримання насолоди від перебування на білосніжних пляжах острова, занурення з маскою і аквалангом в навколишні води (в яких можна побачити один з рідкісних видів морських ссавців - морську корову), тут пропонують цікаву екскурсію по підводній річці, що сполучає мережа печер.

 

Крім Палавана тур в серпні можна вчинити на такі курорти-острова, як Негрос і Міндоро.Вони більш освоєні цивілізацією, тому там пропонується більша кількість розваг.Але в цілому, на будь-якому з цих островів умови для відпочинку - споглядального та активного більш, ніж прийнятні.

Возможно, вам понравится:

Відео Єйськ. Відпочинок влітку 2013
Відео Єйськ. Відпочинок влітку 2013
Відпочинок в Криму. Частина 2 (2013)
Відпочинок в Криму. Частина 2 (2013)
Відпочинок в Ялті самостійно
Відпочинок в Ялті самостійно

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

казахстан відгуки, актау
казахстан відгуки, актау
Відгук про відпочинок в Вілла Манді Golf Resort
Відгук про відпочинок в Вілла Манді Golf Resort
Відгук Відпочинок в Кабардинці & amp; otduh
Відгук Відпочинок в Кабардинці & amp; otduh
Відпочинок в Криму - бази відпочинку
Відпочинок в Криму - бази відпочинку
Відпочинок в Тунісі. Серпень 2014
Відпочинок в Тунісі. Серпень 2014

Похожие страницы: