Готелі Ель Нідо Філіппіни

А тепер з острова Боракай ми перелетимо в сторону другого популярного філіппінського курорту - Ель-Нідо.Навколо цього маленького містечка перебуває чудова бухта, про згадці якої навіть філіппінці закочують очі і мрійливо вимовляють "Парадайс".

Взагалі філіппінські регулярні рейси не надто зручні для туристів - практично всі перельоти між островами доводиться здійснювати з пересадкою в Манілі, іноді витрачаючи по 4-5 годин на очікування.Природно, не обходиться і без затримок.

 

В наш заброньований "Парадайс" ми потрапили не відразу.Першою метою на острові стала ще одна визначна пам'ятка - підземна річка.За її збереженням стежить ЮНЕСКО, так що треба їхати. Справа ця непроста - Ель-Нідо і річка знаходяться в різних частинах острова, між ними близько 6 годин шляху, так що зробити марш-кидок туди-назад не вийде.Тому на першу ніч ми зупинилися в центрі острова, в місті з красивою назвою Пуерто-Принсеса, де знаходиться аеропорт.

Возможно, вам понравится:

Переїзд з Ель-Нідо в Бангкок
Переїзд з Ель-Нідо в Бангкок

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Похожие страницы: