На апаратах фірми можна приготувати ароматну каву-еспресо

Сьогодні кава - один з найпопулярніших напоїв у світі. Але недостатньо просто придбати якісну каву - потрібно ще й правильно її приготувати!Доведено, що тільки перші 15-20 секунд гаряча вода, проходячи через дрібно мелений, пресовану каву, вбирає її чудовий аромат і всі корисні для людського організму речовини, причому процес перетворення зерна в напій повинен відбуватися безпосередньо перед його споживанням.

Ця умова забезпечується автоматична кавоварка. На апаратах фірми можна приготувати ароматну каву-еспресо, яка принесе не тільки задоволення, але і користь, оскільки кава-еспрессо не впливає на підвищення рівня холестерину і не містить шкідливих жирів.Основними перевагами кавоварок є їх висока продуктивність, повна автоматизація, компактність, відмінна якість готового напою і просте управління - досить натиснути лише одну кнопку і весь процес приготування кави, який Ви можете придбати на сайті.


Принцип дії автоматичної кавомашини простий: кавові зерна перемелюють, мелену каву пресується в таблетку і обробляється потужним струменем гарячої води під високим тиском, і вже готовий напій подається в одне, або дві чашки.Час приготування однієї порції кави близько 20 секунд, а двох одночасно близько 30 секунд. За бажанням можна приготувати маленьку чашечку сильної кави або середнє - кілька більш слабку, або велику, але слабку.


Кавоварка займає на столі мало місця, працює акуратно, попереджає про відсутність зерен або води.На сьогоднішній день існує безліч інтернет-магазинів, які пропонують Вашій увазі різні кавомашини. Але найпопулярнішим є магазин кавоварок "КафеБутік", Ви можете відвідати офіційну сторінку даного магазину: вибрати кавоварку своєї мрії! Величезний асортимент товару і прийнятні ціни Вас приємно здивують!

Похожие страницы: