Боракай Філіппіни Тури

Боракай

Крихітний острівець Боракай, лежить північніше крупного острова Панай і належить до острівної групі Висаян.Острів вважається пляжної столицею Філіппін і славиться незвичайно білими піщаними пляжами, тропічною природою, екзотичними печерами, найчистішим смарагдовим морем, в якому живуть десятки видів коралів, в тому числі унікальні блакитні корали, населені різнокольоровими тропічними рибами.

 

Боракай, оточений кораловими рифами, є ідеальним місцем для любителів підводного плавання і водних видів спорту, а також для бажаючих навчитися плавати з аквалангом або пройти курси підвищення майстерності і отримати сертифікат міжнародного стандарту, тут зосереджено більше 20 центрів підводного плавання.

 

На острові безліч різноманітних розваг: всюди на березі - ресторанчики, в яких представлені всі кухні світу, що поєднуються з місцевими делікатесами, бари з живою музикою.Прямо на березі океану вервечкою розташувалися невеликі стильні готелі, побудовані з місцевих матеріалів, комфортабельні бунгало і вілли.

 

Крім занять водними видами спорту, туристи можуть взяти участь в цікавих екскурсійних програмах, організованих на острові у величезній кількості.Можна навіть відправитися на екскурсію навколо острова на човні з прозорим дном.

 

Знаменитий Білий пляж (White Beach), що розтягнувся майже на чотири кілометри, з неймовірно ніжним і білим піском є ​​головною гордістю і основною визначною пам'яткою острова.Ніде на Філіппінах не зустрінеш такої кількості готелів, ресторанів, барів, магазинів і дайв-центрів на квадратний кілометр, як на цьому чудовому пляжі, де життя кипить цілодобово.
На півночі Боракая цікавий пляж Пука-Шелл (Puka Shell Beach), відомий безліччю білих черепашок, з яких виготовляють прикраси.Пляж Пука-Шелл дуже тихий, тут практично немає місцевих жителів і мало туристів.
На сході острова знаходиться пляж Іліг-Илиган (Ilig-Iligan Beach). Недалеко від нього знаходяться печери, де живуть летючі лисиці (різновид кажанів).Море тут не найспокійніше з листопада по травень, але в інший час чисте та придатне для заняття дайвінгом і снорклінгом оскільки вздовж узбережжя тягнеться риф.
На невеликому, 200-метровому пляжі Дінівід (Diniwid Beach) затишно розмістилися кращі на острові вілли.На самому пляжі крім того є кілька ресторанчиків.

Возможно, вам понравится:

Переїзд з Ель-Нідо в Бангкок
Переїзд з Ель-Нідо в Бангкок

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Похожие страницы: