Ціни на Тури на Філіппіни

ціни на тури на Філіппіни
     
  • Ціни на тури на Філіппіни 2014: від 55 700 руб. на людину (з Москви)
  •  
 

Філіппінський архіпелаг для багатьох туристів є втіленням азіатській екзотики і улюбленим місцем відпочинку.Тут, на узбережжі Тихого океану, можна чудово провести відпустку, знайомлячись з філіппінської культурою, насолоджуючись пляжним відпочинком і приділяючи час різним видам водного спорту.

 

Курорти Філіппін

 

Туристам усього світу встигли полюбитися такі острівні курорти Філіппін, як Себу, Лусон, Палаван і Міндоро.

 

Клімат

 

Філіппінський архіпелаг, що складається більш ніж з семи тисяч дрібних і великих островів, знаходиться під впливом вологого клімату тропіків.Пляжі Філіппін заповнюються відпочиваючими в лютому-травні.

 

Чим зайнятися?

 

Пляжний відпочинок. Розкішний відпочинок на чистих пляжах чекає тих, хто вибере пляж в бухті Муелле-Бей на острові Міндоро і мальовничий Білий пляж острова Боракай.

 

Активний відпочинок. Багато туристів прибувають в Філіппінському архіпелазі для вивчення підводного obitatelâmi Тихого океану.Одним з кращих місць для занурень визнаний популярний дайвінг-курорт «Пуерто-Галера», який належить острову Міндоро.

 

Нічні заклади та магазини. центр нічного життя Філіппіни визнані ним стільці, Маніла.Цей мегаполіс славиться своїми яскравими розважальними закладами і великою кількістю розкішних магазинів і бутиків.

 

Пам'ятки. Гостям Маніли пропонується оглянути такий зразок іспанського архітектурної спадщини, як фортеця Интрамурос.Багатство рослинного і тваринного світу Філіппін постає перед відвідувачами крупного заповідника «Загублена долина».

 

Філіппіни з Нижнього Новгорода 2014/2015

 

На нашому порталі ви знайдете ціни на путівки і гарячі тури на Філіппіни з Нижнього Новгорода.Якщо потрібна допомога, то менеджери агентств Нижнього Новгорода допоможуть організувати відпочинок на Філіппінах, враховуючи ваші побажання.


Кофе lavazza купить. Кофе лавацца купить torbafood.com.ua/g28290581-lavazza.

Возможно, вам понравится:

Тури світу Ventures на 2012р
Тури світу Ventures на 2012р
Порівняння ціни на Гонки Гран
Порівняння ціни на Гонки Гран
Ціни на iPhone в App Store
Ціни на iPhone в App Store

Босоніж по zemnomu шаблон & Nbsp; & mdash; & NBSP; Югра-NEWS
У 1996 році він відправився подорожувати по світу і ходити.. босоніж. За десять місяців з супутниками пройшли Монголію, Китай, В'єтнам, Лаос, Таїланд, Малайзію, Індонезію.На наступний рік потрапив до Південної Кореї і Філіппіни, потім - Китай, Австралія, Нова Зеландія.

Tury па Хайнань CW-Петербург
Tury па Хайнань CW-Петербург
Тури на Мальдіви з Москви
Тури на Мальдіви з Москви
Тури на Мертве море - Ізраїль
Тури на Мертве море - Ізраїль
Тури на Пхукет - кращі
Тури на Пхукет - кращі

Похожие страницы: